Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: sportovní sluchátka

Nováček
    Registrace
    May 2017

Ahoj, máte někdo zkušenosti se sluchátkama na běhání, která nevypadávají z uší?? Hledám právě nějaký takový, ale nevim jaký vybrat. Nechci aby hráli úplně nanic.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ahoj,

můžu nabídnout svou malou zkušenost. Na běhání se mi osvědčily špunty. Osobně jsem měl Creative EP-630, které mají trošku silnější basy, nebo Skullcandy Ink'd 2.0, ale kvalitu můžeš očekávat průměrnou u obou uvedených.

Nemohu to srovnávat s Beyerdynamic DT 990 Pro, které používám doma na poslech hudby, ale na běhání účel plní. Někdo může mít problém s tím, že je člověk více izolovaný od okolí, ale mi to nikdy nevadilo.

Toť mé osobní zkušenosti . Vždycky doporučuji si sluchátka někde vyzkoušet, ale rozhodně bych nedoporučoval no-name brand někde na vietnamské tržnici, protože ty, které jsem měl možnost mít v uších, nebyly vhodné vlastně na nic.

Nováček
    Registrace
    Oct 2016

Ahoj, já mám ověřený lamax prime, v uších drží dobře a hrají dle mého názoru celkem dobře.

Nováček
    Registrace
    Jan 2018

Radím vám, abyste si při nákupu vyzkoušeli sluchátka. Protože slyšíte, jak se ozve. Výrobce zatím nic nedefinuje. Nebo se podívejte na ověřené rady.

Podobná témata

1. Sluchátka: Sluchátka
    Od Johny86 v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 10-06-2013, 09:04
  2. Slúchatká
    Od MichalU v sekci Audio
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 16-09-2009, 16:03
  3. Sluchátka: Sluchátka
    Od kanabis v sekci Periferie