reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

sportovní sluchátka

Čendič (1)|24.5.2017 14:34
Ahoj, máte někdo zkušenosti se sluchátkama na běhání, která nevypadávají z uší?? Hledám právě nějaký takový, ale nevim jaký vybrat. Nechci aby hráli úplně nanic.
Architect (232)|5.6.2017 22:03
Ahoj,

můžu nabídnout svou malou zkušenost. Na běhání se mi osvědčily špunty. Osobně jsem měl Creative EP-630, které mají trošku silnější basy, nebo Skullcandy Ink'd 2.0, ale kvalitu můžeš očekávat průměrnou u obou uvedených.

Nemohu to srovnávat s Beyerdynamic DT 990 Pro, které používám doma na poslech hudby, ale na běhání účel plní. Někdo může mít problém s tím, že je člověk více izolovaný od okolí, ale mi to nikdy nevadilo.

Toť mé osobní zkušenosti :). Vždycky doporučuji si sluchátka někde vyzkoušet, ale rozhodně bych nedoporučoval no-name brand někde na vietnamské tržnici, protože ty, které jsem měl možnost mít v uších, nebyly vhodné vlastně na nic.
Vachuška (5)|27.6.2017 11:10
Ahoj, já mám ověřený lamax prime, v uších drží dobře a hrají dle mého názoru celkem dobře.
ratik220 (3)|10.1.2018 15:25
Radím vám, abyste si při nákupu vyzkoušeli sluchátka. Protože slyšíte, jak se ozve. Výrobce zatím nic nedefinuje. Nebo se podívejte na ověřené rady.