reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak zazálohovat aplikace z android mobilu?

lape (109)|13.6.2017 11:20
Zdravím.Jde zazálohovat komplet mobil včetně aplikací,abych nemusel všechno instalovat znovu a pak obnovit v jiném mobilu?Pokud ano,tak jakou aplikací to lze udělat u mobilu bez rootu?
Ventero (1280)|13.6.2017 21:28
Znami vyrobci mobilu poskytuji SW do PC k temto ucelum. Tedy doufam, ze je to jeste aktualni ...
lape (109)|14.6.2017 07:22
Aktuální to je,ale po zadání "SW známých výrobců mobilů k záloze telefonu" jsem nic nenašel :) :) :) No nějak se tím budu muset poprat
Ventero (1280)|14.6.2017 08:05
Hledej na strankach vyrobce. Vetsinou v sekci podpora ci software ci download. Popr. internim vyhledavacem v anglictine. Take se muues zeptat v nejblizsim obchudku specializovanem na mob. telefony. Muzes tam i zatelefonpvat, jestli nic nemas pobliz. Taky se muzes prepnout do sesterskeho fora zamereneho na mobilni telefony a tam se zeptat. Vlevo nahore - Svet mobilne.
lape (109)|14.6.2017 08:57
Tak zatím jsem zkusil Helium a nefunguje.S podporou mobilu to nebude žádná hitparáda.Je to Prestigio.Mám tady v PC mobil edit tak zkusím ještě ten.Jinak to nebudu nějak hrotit a v nejhorším to budu do druhého mobilu instalovat ručně.Ono je to nakonec někdy i lepší,protože člověk zjistí,že spoustu aplikací co měl nainstalovaných ani nepoužíval.Každopádně díky za tipy
kevin00 (10238)|16.6.2017 23:16
Vyzkoušej tento postup.