reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Šířka hlavního panelu

a8nr (176)|13.9.2007 11:25
Na novém noťasu Dell Inspiron 1501 mám problém s hlavním panelem. Přesunul jsem si ho na pravý okraj obrazovky a nastavil šířku "na čtyři ikony rychlého spuštění". Po restartu nebo odhlášení a přihlášení se mi ale vždycky nastaví zpátky na tři ikony. (Na pěti ikonách to zase funguje, na šesti se to přenastavuje na pět.) Divná chyba.:angry Nevíte někdo co s tím? Všechen dellí balast až na Quickset a Bezdrátové připojení jsem povypínal. Jinak samozřejmě XP SP2.
Petr S. (1220)|13.9.2007 15:57
Tak to je ale opravdu podivné chování...

BTW: Zkoušel jsi po změně velikosti panelu jeho uzamknutí?
a8nr (176)|13.9.2007 20:20
[QUOTE=Petr S.;49005]BTW: Zkoušel jsi po změně velikosti panelu jeho uzamknutí?[/QUOTE]

Zkoušel, nic, zkoušel jsem i Taskbar Repair Tool Plus, taky nic.
a8nr (176)|21.9.2007 17:17
Zkusil jsem to i na druhém noťasu s anglickými XP a choval se stejně, takže to bude zase nějaký microsoftí bug.
Loli (226)|21.9.2007 19:47
Hmm a meni se ti velikost v krocich? Me totiz kdyz se meni v krocich, tak po rostazeni je na primarnim monitoru tezce mimo - po restartu zabira pulku monitoru, ale na sekundarnim vpohode. Kdyz s nim chvili kvrdlam, tak se velikost zacne menit plynule a ulozi se spravne.

Je mozne ze mam nejaky SW o kterym uz ani co to chovani meni, ale opravdu me nic nenapada.

A teda mam desktop a ne laptop od dellu a standardni XP ne ty OEM dell.
a8nr (176)|22.9.2007 13:50
Testoval jsem to teď schválně i na desktopu s XP x64 a to samé. Velikost se mi všude mění v krocích.