reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Úvod do problematiky IT

chalupník (82)|21.6.2017 17:19
Ahoj. Jsem klasický elektrotechnik a zkoušel jsem si udělat rekvalifikační kurs počítačové sítě. Nepovedlo se, pohořel jsem. Nedal jsem si dohromady tu vzájemnou provázanost. Tato odbornost mne nezaujala a možná i trochu vinou školitelů, mi to úplně znechutili. Mám povědomí o všem, co se tam používá, ale neumím to uchopit.
Byl by tu někdo ochoten reagovat na mé konkrétní dotazy? Stručný dotaz, stručná odpověď.
Salamander (6177)|21.6.2017 18:25
Klidne to zkus, otazky bud sem nebo do SZ, pokusim se odpovedet co nejsrozumitelneji :D
Ventero (1280)|21.6.2017 22:11
Ptej se veřejně - budu se taky koukat :)

Také mám za sebou kurz a chybí mi tam ta provázanost - jak to uchopit v celku. Nějaké dílčí informace jsem do praxe zahrnul, ale vím, že je to prd. Nejradši bych, kdyby mě někdo vzal na stáž - pár menších podnikových řešení a konfigurací ...
trhan (12)|23.6.2017 11:25
Hodně pomáhá se vždycky zamyslet, jak by jsi to zařídil aby pakety se dostali tam kam mají.. spousta věcí když máš základy se dá logicky odvodit, případně s vynoří vhodná otázka.. Když vidíš hotové řešení, přijde ti to jasné, když ho máš sám budovat, je to o něčem jiném