reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Panasonic SDR-H20 / Panasonic NV-GS60

nasyr (1)|14.9.2007 15:42
Panasonic SDR-H20 / Panasonic NV-GS60

Nevím proč mě všichi odrazují od koupi HDD kamery, přece by se jinak nevyráběly a uživatelé by je hromadně vracely. Kamera za 16000Kč už přece něco musí umět ?

Má někdo zkušenost jak se chovají záznamy v MPEG2 z této kamery při sledování na TV ?
Neostrý obraz, rozhozené barvy, nebo co ?
Jak je náročné i časově převod do PC přes USB pro HDD kamery všeobecně.


Dík za info Pavel

Teď byla v letáku kamera Panasonic SDR-H20 s 3CCD.

Co vy na to ?
sarvi (6)|23.12.2007 13:58
caf
-no SDR-H20 ma len jeden CCD ale SDR-H250 uz ma 3CCD-----viem to lebo som si medzi nimy vyberal a kupil si SDR-H250
-no kamerka je super, len tam budem musiet kupit veciu bateriu lebo ked ju zapinas, vypinas a tak na kratke zabery tak nevydrzi nijak dlho--nieco pod hodinu--alebo zopar dni m po nahravaniach kratkych zopar minutovich videikach
-ale ja mam iny problem ktory budem musiet asi riesit reklamaciu--lebo mi vyskakuje signal medzi kamerou a PC----chiba zrejme v kamere--lebo chvilku to otvory ale hned to potom odpoji a tak sa to opakuje, takze nestihne ani otvorit jeho subor a ak hej tak tam nic nieje
-ale fotky stahujem bez problemu
-ale jak hovorim, ta kamera je super a ja mam zrejme len nejaky vadny kusok--ktory budem musiet riesit reklamaciou---horsie je ze budem musiet to co uz mam nahrate nejak dostat but to ce DVD rekorder alebo cez vydeo
SIMP (1)|23.2.2008 19:52
Ahoj, kúpil som si kameru Panasonic NV-GS60. Som s ňou spokojný, len neviem akým spôsobom dostanem záznam do PC. Nebolo k tomu žiadne CD. Súšal som aj hľadať, ale nejak sa mi to nepodarilo.
Poradí mi niekto soft a kábel k tejto kamere?
Dík. SIMP.
eliw (15)|25.2.2008 10:00
Tož já bych hádal to propojit FireWire a stáhnout do PC (nejspíš nějakým videoeditačním programem). Jinak manuál k tomu taky byl ne?