Tazatel: Klax

Znění dotazu: Chtěl bych znát názor někoho zkušeného, o co by se mohlo jednat. Před měsícem jsme dal do opravy notebook, který špatně nabíjel, řekněme,že to nabíjení bylo hrozně citlivé v tom,že nestačilo jen adaptér zastrčit, musel se chirurgicky přesně nastavit, aby začal notes vůbec nabíjet a poté kolem muselo chodit po špičkách, sebemenší otřes přerušil napájení. Po měsíci mi tedy notes vrátili s tím,že nabíječka byla špatná a pouštěla velký proud a vypálila napájení. Takže nové napájení, nová nabíječka, všichni jsme byli šťastní. Hned po příchodu dom jsem si všiml první věci, nefunguje touchpad. WTF, ale byl jsme ochoten to překousnout pak jsem nainstaloval jednu hru(relativně starou) a totálně low FPS, hra byla nehratelná, říkám si ok, asi je špatně optimalizovaná. Dnes jsem zkusil PayDay 2, zase úplně totálně low fps, to už jsem začal mít blbý pocit, zkusil jsem hry, které jsem na notesu už hrál a všecky jsou nehratelné, výkon noťasu tedy úplně padl na hubu. Může mi někdo poradit, co se mohlo stát, kde by mohl být problém dle vás? Zítra určitě jdu rovnou do opravy a uvidím, co mi na to řeknou. Ale třeba mi rozšíříte obzory, aby se mnou nemohli moc cvičit Děkuji za názory.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: MSI Ge70