Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nenačítání externích HDD

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Zdravím, mám dva externí HDD - ADATA 750GB,stáří asi 3-4 roky a WD MY PASSPORT ULTRA 2TB,stáří necelý rok...doteď mi na mém noťasu vše fungovalo bez problému....ale asi dva týdny zpět, jsem najednou zapojil jeden HDD, druhý HDD a ani jeden se nezobrazoval v tento počítači.....flashdisky se mi normálně zobrazí...také když oba HDD připojím k jinému,staršímu noťasu, tak se mi tam vše zobrazí...ale tady v tom, který používám, tak se mi nezobrazí...přitom notas je jakoby načte, v hlavním panelu mám tlačítko pro bezpečné odebrání HDD před vypojením z USB portu.....ale v tento pocitaci nejsou zobrazeny...koupil jsem si i USB hub s napajenim,ale nepomohlo to,takze pretizene USB porty nemam...ve sprave disku nelze zmenit pismeno,tudiz tuhle moznost take vylucuji..nejake napady co s tim?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Zdravím, jaký Windows?
    Zkusil jste reinstalaci ovladačů USB zařízení pro Vaši základní desku? Reinstalaci Chipset Driverů?

Napadá mě třeba zkusit Ubuntu live USB a vyzkoušet pod jiným systémem. Pokud reinstalace nepomůže, ale pod Ubuntu poběží... tak bych doporučil reinstalaci systému. Pokud nepoběží ani pod Ubuntu, tipl bych to na motherboard.
    Back on red.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Windows 8...zkusil sem pres Driver booster nainstalovat ovladace,mel sem je hodne stare nejen na radicich USB,ale i dalsich komponent..ted mam vse aktualni, ale uz mi notas nenacita ani flashdisky a v hlavnim panelu uz ani nejde bezpecne odebrat zarizeni,tak to musim vzdy natvrdo vytahnut z USB.........

Podobná témata

1. Externí HDD
    Od SaintMichael v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-12-2015, 00:04
  2. HDD i nefunkcni seagate 120GB
    Od hanx v sekci Poptávky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-04-2012, 23:14
  3. Externí HDD
    Od danouch888 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení