reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vypinani zvuku ve hrach ...

Lilly [FR] (56)|15.9.2017 18:30
Ahoj v posledni dobe jsem si vsimnula, ze se mi vypina zvuk v prubehu hrani steam her. Udelala jsem kompletni sken na pritomnost viru a spyware, ale ESET IS a MALWREBYTES nic nenasli pri hloubkove kontrole.

Zkousela jsem reinstalovat zvukovy ovladac a stejne mi to nepomohlo. Sluchatka 7.1 jsou na usb jedine co mi pomuze je restart systemu W7 x64. Obcas nekdy pomuze odpojit sluchatka z usb a zase je znovu nahodit. Zvuk v systemu zase funguje, ale hra jde uz be zvuku.

Testovala jsem sluchatka 7.1 na jini pocitac a tam nebyl zadny problem. Takze, uz fakt nevim co to muze byt

- Zadny virus ani spyware
- Test starych a novsich zvukovych ovladacu + reinstalace nepomohla
- Sluchatka 7.1 na jinem pocitaci bezi v pohode bez preruseni zvuku ve hrach

Muj pritel mi vynadal, ze jsem mu zpackala cely pocitac a kvuli tomu spolem nemluvime (Ticha domacnost)
Obavam se ze je asi windows 7 poskozena a registr

Fakt, uz nevim co mam udelat. uz me to nebavi porad restartovat pc. Dekuji za rady a pomoc
zsdx (2098)|16.9.2017 15:43
Kdyz vypadne zvuk ve hre, nejde pak ani v systemu?
Zkus misto restartu celeho pocitace se jen odhlasit a prihlasit ci restartovat jen sluzbu, ktera se o ten zvuk stara.
Lilly [FR] (56)|24.9.2017 01:01
[QUOTE=zsdx;591886]Kdyz vypadne zvuk ve hre, nejde pak ani v systemu?
Zkus misto restartu celeho pocitace se jen odhlasit a prihlasit ci restartovat jen sluzbu, ktera se o ten zvuk stara.[/QUOTE]

Kdyz minimalizuji steam hru, zvuk v systemu normalne bezi, ale pokud se zase vratim nazpatky do hry, uz nejde zvuk ve hre, takze musim ukoncit hru a znovu ji spustit.
Nekde je poskozeny registr nebo nejaky konflikt. Ono mi to udela aj pri jinich hrach (Vypadne zvuk ve hre nekdy zase naskoci, ale pokud nenaskoci ve hre, jsem proste nucena restartovat celu hru, steam, origin, uplay hry)

Jestli usb registr neni poskozeny. Nejradsi bych to vyhodila do kose cely herni pocitac aj s monitorem ...
Ventero (1280)|24.9.2017 12:28
Podobně to vypadá, když nestíhá CPU ... Vytížení procáku si kontrolovala?
Lilly [FR] (56)|9.12.2017 01:48
Procesor je v pořadku je to AMD PHENOM II X4 (925) na matične desce GA MA770-UD3 revize 1.0 od gigabyte. Vytiženy je maximalne 20 - 55% pokud je v klidu tak jenom max 3-5 %. Pravděpodobně je poškozeny windows 7 x64. Takže radši to reinstaluji ze zalohy. Prace tak bude s tim asi na 4 dni.