reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problém wifi, zapínání notebooku.

mechanikjarin (14)|21.9.2017 20:47
Ahoj mam dotaz k mému notebooku dell vostro 15 3565. mám ho cca od března tohoto roku a mám sním neustálé problémy které řeším reklamací u del. už jsem reklamoval po třetí mám problémy z wifi kdy my občas skočil žlutý vykřičník u symbolu wifi dole v liště a prostě nešli načítat stránky, někdy to bylo skoro každou chvíli tak že se nedalo pracovat. no první servis byl u mě doma byla vyměněna wifi karta, druhý den ten samý problém, takže znovu hovor na dell notebook posílán přímo do servisu dell v polsku kde měli vyměnit základní desku, ssd disk wifi kartu , anténu.i z důvodu toho že notebook nešel zapnout asi tak po šesté jsem mačkal tlačítko a nic baterie byla plně nabita takže toto také hlášeno. po návratu jsem dostal papír kde jsem vůbec nechápal co se děje.u závad kde byly projeveny v servise bylo psáno že nebyl vyměněn žádný díl, pak v popisu dole bylo psáno že byl vyměněn vadný díl :-) ,přeinst. systém a aktual. bios , noprostě nic neudělali a nic nevyměnily a pouze přeinstalovali systém a aktualizovali bios což už jsem před tím dělal sám a také jsem to hlásil na dell, a vůbec nepomohlo. když jsem se dotazoval co bylo děláno bylo my řečeno že měnily wifi kartu která už byla měněná ale asi samy nevěděli co s tím dělaly. takže po třetí už jsem trochu řval že jim to vrátím že měli vyměnit věc které jsem požadoval a nic neudělaly, no jěště jsem nakonec nechal zavolat technika který vyměnil desku základní, celý lcd panel z anténou tedy celé víko, wifi kartu, a nějaký kabel k té wifi asi a měl měnit ssd disk a ten opět neměl, no nic neřešil jsem něměl jsem nervi už. takže notas jsem zkoušel cca třetí den se wifi opět odpojila což je dnes. ale už skočila jen hvězdička u wifi a nešli stránky.musel se vypnout a těd zase běží. Podotýkám že s routrem problém není měl jsem stary tp link kde vse zaclo, skousel jsem jiny taky problém, nakonec my předělávali přípojku takže optický kabel přímo do routru. zde problém není otestovány jiné notebooky nový hp a můj vedle sebe. můj asi tak 5x odpojen, hp bez problémů. Navíc jak jsem psal už od začátku problém ze zapínáním někdy šel až na podruhý pak až na pošestý, tohle se možná vyřešilo přeinstalací, ale zase další věc která se děje je to že když zapnutý notas zaklapnu a zachvíly ho otevřu tak někdy naběhne normálně že jen kliknu na přihlásit a jede a třeba po třetí to udělám a nic musím zapnout tlačítkem a objeví se logo dell a pod ním běhají tečky do kola a pod nimy modrá tlustá čára jako by něco nabíhalo. a takhle to dělá znovu i těd po výměně komponent což jsem psal. Tak ted my řekněte jestli to je normální tohle to stím otevíráním víka.? tohle to to dělalo před tou druhou reklamací pak to dalo pokoj ale zase tam zlobila ta wifi. už fakt nevím kde je problém. díky za rady.
mechanikjarin (14)|21.9.2017 21:05
A ještě co jsem si vzpoměl ale už jsem nenahlásil tak když jsem projížděl facebook tak zničeho nic louplo v reproduktorech, a přesně tohle my dělalo před tím druhým servisem že na you tube když jsem pouštěl další videa tak vždycky při spouštění to lupalo v reproduktorech.
Ventero (1280)|22.9.2017 17:50
Jedna z aktualizací W10 z posledního měsíce způsobuje problémy s nenaběhnutím systému ... V některých případech je třeba reinstall. Ten systém i fyzicky ničí počítače, stejně jako některé ovladače nVidia ...

Každopádně bych trval na výměně ntb za nový .
mechanikjarin (14)|22.9.2017 20:14
No pěkný, těd jsem aktualizoval ovladač wifi přímo na stránkách výrobce ho stahnu ručně nainstaluji,chce restart tak restartuji a po restartu mrknu na vlastnosti a ona tam je pořád ta samá verze a ne ta kterou jsem stáhl a nainstaloval.Tvl já nedělám nic jinýho než sedím u notebooku a pořád něco aktualizuji co mi každý poradí a pořád samej problém no spíš to dopadne tak že notas vrátím jelikož už na to nemám nervi!!! Bratr si koupil HP a žádnej problém jen zase já.....Fakt zlatý starý notasi.
Ventero (1280)|23.9.2017 10:10
Problem je hlavne ve W10 - s temi ovladacemi to je prave velky pruser tez. Snazis se tam dat funkcni ovladace od vyrobce, ale ta svina vzdy uprednostni nefunkcni ovladace z MS distribuce. Zkus zakazat, jestli to v tom dementnim systemu pujde, automaticke stahovani ovladacu a zkontrolovat pote, jestli ho necpe i Windiws Update. To je pak treba pouzit spec. utilitu pro zakazani urcitych aktualizaci. Tohle jsem si uzival na noteboocich s GK 1. generace i5

Jestli mas tenhle model rad, tak je jeste jedna varianta, a to sehnat jinou proverenou wifi kartu a vymenit ...
mechanikjarin (14)|24.9.2017 15:34
No abych pravdu řekl tak už jse mi zhnusil, takže v pondělí vracím, navíc dnes se mi opět sekl tak že se kousala myš a dotoho se hned odpojila wifi aniž bych najel na net. dotoho zase opět mu trvalo než naběhne navíc psal že vynechává kontrolu disku. takže je to konečná vracím tento produkt a vemu asi bazarový nebo něco na doporučení. jinak díky za info z Windows.