reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Plasma Philips 42pf5331?Koupit nebo ne?

Vlček (1)|19.9.2007 07:42
Ahoj vsichni.Mam moznost koupit tuto televizku asi dva týdny starou za 18000Kč?Potřebuji poradit,jestli to má cenu.Většinou bych ji měl na analogu,ale chtěl jsem k ní připojovat i ntb,ale nemá vga vstup.Dá se to nějak přes HDMI?Nemáte s ní někdo zkušenosti?Zajímalo by mě,hlavně jaký má obraz.Má kontrast jen 3000:1.A rozlišení 1024 x 1080i pix.Co vypalování?Moc díky za všechny odpovědi!!!
tequilla (1015)|19.9.2007 08:27
[QUOTE=Vlček;50026]Ahoj vsichni.Mam moznost koupit tuto televizku asi dva týdny starou za 18000Kč?Potřebuji poradit,jestli to má cenu...[/QUOTE] Prodava se za 22000,- bez dane, takze cena neni spatna. Ovsem nabizi se otazka, proc ji ten, kdo ji mel pred tebou prodava...

[QUOTE=Vlček;50026]Většinou bych ji měl na analogu,ale chtěl jsem k ní připojovat i ntb,[/QUOTE]
Plasma se absolutne nehodi na zobrazovani statickeho obrazu (jako pracovni plocha, atd.). Pokud uvazujes o tom, ze bys pripojoval ntb jen kvuli tomu, abys z neho poustel na plasmu filmy, tak to potom ok. Jinak si radsi porid LCD TV.

[QUOTE=Vlček;50026]ale nemá vga vstup.Dá se to nějak přes HDMI?[/QUOTE]Da se to pres TV-OUT, pres redukci DVI-HDMI, atd. Zalezi samozrejme na tom, jake vystupy ma ten tvuj ntb (a kdyz nenapises typ, tak se blbe radi :p)