Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Wallmount PC 2017

Občasný diskutér Avatar uživatele Mayki07
    Registrace
    Aug 2010

Tak jelikož nastal čas upgradu mého již trochu letitého PC, rozhodl jsem se taky rovnou přestavět mů starý projekt Wallmount PC : https://www.svethardware.cz/forum/sh...l=1#post571187

Sestava se skládá z nových komponentů :
    AMD Ryzen 1700
    Asrock Taichi X370
    32GB RAM Corsair Vengeance LPX
    Nvidia GTX 1080 Ti FE - čekal jsem na Vegu ale nedočkal se...

Ještě mi chybí dodělat pár maličkostí např. osvětlení expy (čekám na dodávku dílů) a pár jiných maličkostí. Pomalu vše ladím a testuji, trochu jsem popohnal grafiku na 2025Mhz a CPU na 4000Mhz. Paměti jedou na 3000Mhz. Teploty při hraní ve 2K nepřesáhnou 50°C na procesoru a ani na grafice. Voda má v idle teplotu cca 30°C v zátěži při hraní nepřesáhne 37°C. Jak se mi to povedlo můžete posoudit z přiložených obrázků, větší rozlišení najdete zde : https://imgur.com/a/S5C76

Veškeré podsvícení je RGB takže lze navolit libovolnou barvu například v závislosti na teplotě, zatížení a podobně. Jinou barvu může mít CPU blok, chladič pamětí, trubky nebo rámečky, jedná se o samostatně osvětlené a řízené celky. Já ale preferuji barvu modrou... :-D

A tady nějaký monitoring na ploše

Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Pěkná práce

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Moc pěkné, takový design mám rád. Jenom u těch disků bacha na dírku pro vyrovnávání tlaku vzduchu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2015

Dost pěkné.