Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 124

Téma: Lenovo ThinkVision L220x Wide

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

polud myslis S2031WE-BK, tak je taky o 2 palce mensi a o zhruba 3 tisice drazsi...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Tak testik mame na svete...ted uz jen zbyva svatorecit Michala Kovace .

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Přesně tak. Musim řict, že odezva a inputlag mě trošku zklamali. Ale i s těmito drobnymi nedostatky je to naprosto super monitor ktery za ty penize určitě stoji. Už je jen sehnat a je muj:-)

EDIT: Možna ještě trochu to podsviceni v prave časti panelu. Ale asi to nebude až tak znatelne.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

http://www.svethardware.cz/recenze-e...vo-l220x/22503

Děkuji Pavlu kováčovi a přidávám link pro další generace. Hezká a vyvážená recenze. Osobně jsem nevalnou odezvu čekal, jedná se o S-PVA a to je nutné mít na mysli, kdo uvažuje o S-PVA pro FPS hry s nutnou minimální odezvou, měl by spíš obrátit svojí pozornost na TN panely, které jsou pro to určeny

Ještě jednou díky za recenzi.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

hm... tak vzhledem k tomu, ze ho chci hlavne na video, tak nevim... :-D Kazdopadne diky za recenzi, jenom to hodnoceni podsviceni je nejaky divny.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Napravo je fakt tmavsi,to jsem vypozoroval,asi to bude bezna vlastnost tohoto panelu.Pro praci s Photoshopem zoufale.Kdyz naklonis trochu hlavu doprava(doleva) meni se jas obrazku,cely meni i sytost.Ono neni s-pva jako s-pva.EIZO je sice o 2'' mensi a o 3000kc drazsi ale s 5ti letou zarukou a obraz ma o tridu jinde.A barvy se nemeni.Navic je lehce vlazny,Lenovo strasne pece,jak obrazovka tak elektronika vzadu.Recenze je jedna vec a realita druha.Kdyz ted vidim s-ips pred sebou rozdil je o dve tridu jinde.Proste jako CRT,dokonaly uhly vzdy verne barvy.LENOVO je prumerny panel,ktery nicim neprekvapi.I starej Samsung 215TW je dost lepsi.
    Naposledy upraveno uživatelem Godlike: 18-02-2008 v 20:31

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Potvrzuji ze Eizo 2031W je opravdu chladne (panel) a vlazna elektronika.
    Barvy, podsviceni i uhly perfektni.

ksg ksg je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zadneho strasneho peceni at uz displeje nebo elektroniky jsem si nevsiml, pravda vzadu je zahraty, ale ze by pekl, to je silne prehnane tvrzeni,

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Je horky to je holy fakt. Mas srovnani s jinym?Ja jo.A vsechny ostatni panely byly dost studenejsi.Pravda,pokud to necemu nevadi proc ne?Jenom jsem si rikal,ze pri letnich vedrech se asi usmazi

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Ten monitor má být v teplotě od 0 do 45°. Myslíš, že v pokoji někdy budeš mít 45° teplotu, aby se přehřál?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Ted byl pekne nazhavenej pri 23?st.Nevim co leto a 30st(nekdy ze) Nakonec ja ho davno prodal,neresim Zlatej Trinitron

Registrace
    Sep 2007

Tam jde o to, že kdyby se mu cokoliv stalo vlivou teploty, vyreklamuješ to, protože provozní teplota má být prostě do 45°. Tak pokud nemáš ten monitor obalený ve vatě nebo za ním nástěnku plnou toaletního papíru, nemusí tě ta teplota trápit. Monitor je na ní testovaný.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele bags
    Registrace
    Sep 2007

recenze dobra, alespon mam jasno, zatim jeste delsi dobu zustanu o obyc TN HP 24" w2408... nejak nemuzu zvyknout na ten rozdil velikosti

a take nevim proc sem cpat eizo, kdyz je kotel draha. to je to same jako kdybys radil kamaradovi at nekupuje superb a at koupi mercedesa S class... toto nechapu

Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od bags Zobrazit příspěvek
    rnejak nemuzu zvyknout na ten rozdil velikosti
    Rozdíl velikostí čeho? 22" vs. 24" nebo 24" vs. co jsi měl předtím?

Jinak souhlasím, myslím, že je zbytečné tady srovnávat L220x s monitory dvakrát tak drahými, resp. s 20" uhlopříčkou ( která snad nemá představitele s full-HD rozlišením ).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

3000kc je 2x tolik?Od kdy?Pokud ses amater,co hraje tak hry a kouka na filmy,chapu ze te Lenovo uspokoji.Kdyz je nekdo zvykly na s-ips a Trinitron,tak pro nej Lenovo neni nic extra.Me je to fuk,ja jsem napsal svuj nazor,videl jsem o 3000kc drazsi(ano mensi Eizo) s 2x lepsim obrazem,super sw kalibrace,automaticky jas senzor,5ti leta zaruka,lepsi podsviceni,o dost min topivejsi,pravda nema HD.Ale me vadi barevne zobrazeni v Pshopu.U Lenovo jsem naklonil hlavu doprava ci doleva(ano jsem divnej) a barvy a jas se menily.Kdyz vyhodim 10k za LCD chci kvalitni panel a ne o dost horsi nez 8x levnejsi 21 DELL Trinitron :-) Uz jsem se 2x spalil ve vyberu a ted se sakra moc rozhoduji co koupim.
    PS.EIZO stoji od 12500,Lenovo od 9500kc..
    Naposledy upraveno uživatelem Godlike: 23-02-2008 v 22:58 Důvod: Doplnek

Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: současný 19" MVA vs. Lenovo L220x S-PVA
    Od Razi3L v sekci Monitory
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-07-2008, 21:35
  2. Monitory: monitor Lenovo L220x
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-06-2008, 01:19
  3. LCD: Rozdílný výkon u Wide a 4:3?Tv na wide atd.
    Od Mammon v sekci Monitory
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 30-08-2007, 17:02
  4. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 01-07-2006, 19:45