reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s BFG OC GF8800 GTS PCI-E 640MB DDR3 HDTV+Tvout dual DVI

jester (9)|20.9.2007 23:41
Zdravím všechny.
Potřeboval bych pomoct zakoupil jsem si:INTEL Core 2 duo Conroe E6750,MSI P35 Platinum,RAM 2GB(2X1)DDR2 PC6400 800MHZ Ultra(4-4-4-12)GEIL,2X SAMSUNG 320GB HD321KJ/7200/16MB/SATA300,Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIe 3010iX,výše uvedenou graf kartu+case s 550w zdrojem.
Když jsem to dal do hromady a nainstaloval libovolny OS xp-vista nefungovala integ.zvukovka:-(
Vyřešil jsem to reinstalaci os s jinou graf. v pci slotu.Zvuk beží paráda ale nefunguje Tv karta a WDM.Správce zařízení říka že to koliduje s jiným zařízením.Intel(R)ICH9 Famili PCI Express Root Port1-2940 a
2948 hlásí chybu.
Flešnul jsem BIOS mam tam 1.3 a nic.Vubec to compo nebezí dobře má sice 15600bodů v 3d mark 05 ale vypína se jako win 95 bez atx case date ho vypnout a pak naskočí text:NYNÍ MUZETE PC BEZPECNE VYPNOUT
Hnus,jsem z toho smutnej pomuze mi nekdo pls?
mech13 (5526)|21.9.2007 01:47
jakou to ma souvislost s graikou? imho je pes zakopan v zakladni desce.

a v tech systemech tu mas taky hokej... na cem teda ted jedes? XP? vista? jake mas ovladace? nejnovsi z webu? vypada to na zmatky MB/ovladace/OS

co to dela bez te TV karty?

//jake znacky je tvuj zdroj? doufam ze na tom netrapis nejake EC nebo LC
tgfh (2985)|21.9.2007 06:52
Ten zdroj bude určitě nějaký EuroCase že?

Na takové stroje se win 95/98 už imho nedávají. Např moje DFI win 98 nepodporuje, nejsou na ni drivery, na 2000 jo ale na 98 ne. Pěkně se rozepiš srozumitelně, je v tom chaos :)
pas!k (3765)|21.9.2007 07:29
Postupoval bych nasledovne ..

Rozdelal skrin a podival se na zdroj .. pokud je vyrobce Euro case rovnou ho vyndej bez do kseftu a kup novej zdroj nejlepe znacek Fortron , Seasonic .. nezapomen na to ze mas celkem vykonou grafiku ktera potrebuje pekne nakrmit takze se neboj zdoje 500w +..

Jako druhy krok bych poradne zkontroloval veskera zapojeni kabelu dle manualu od desky .. resetoval ji zkontroloval zapojeni pridavneho napajeni do grafiky atd .. az si budes stoprocentne jisty ze vse je zapojeno jak ma nastartuj a projdi bios .. nastav dle potreby .. v pc nech zapojeny jediny disk (pokud jich tam je vic ) ten na ktery chces instalovat system .. nabootuj z xp ci vist podle toho z co chces zasytem a nainstaluj ho .. Z originalniho cd nebo z internetu (ktere si dopredu stahnes ) nainstaluj drivery pro sitovou kartu abys mohl na net .. vlez na stranky msi vyhledej svoji desku a stahni k ni nejnovejsi drivery (pozor musis se divat pro jaky system drivery jsou!!! ) Stejne tak to udelas s grafikou kde stahnes dirvery na guru3d nebo na nvidii .. pokud se temito kroky tvuj problem nevyresi rekl bych ze bude spatna deska ..
jester (9)|21.9.2007 17:41
case je:H-550D_F25(PROFESSIONAL CASE) Zdroj je integrovanej
jinak zapojeni je ok instalace je z orig cd XP profesional(nemam rad visty )a s casopisu chip nejnovejsi aktualizace ted pred tim z netu vsechny postavil jsem snad 200 compu rek bych ze na soket 478 jsem odbornik ale tohle je nekde jinde
kdyz tam ta graf neni tak se to chova dobre myslim nevykazuje chyby hry si nezahraju takze to moc nevyzkousim
neni mozne ze ta grafarna ma zvukovku? nebo nejakej prenos zvuku?
to by vysvětlovalo všechny chyby.
JINAK DIK ZA VŠECHNY NÁZORY RÁD SE POUČÍM