Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Upgrade PC v ceně do 5 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Co chci upgradovat: Graficka karta

Aktuální konfigurace: Deska: Asus P8Z77-V LX2
    RAM: Crucial 8GB DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport
    SSD: Samsung SSD 850 EVO 250 GB
    GPU: AMD Radeon HD 7850 2 GB
    CPU: Intel Core i5 3470 3,2 Ghz

Další komentář:
    Zdravim, chtěl bych upgrade PC, a to grafickou kartu, mám problem s CoD:WWII. Otazka zní zda jsou tyto komponenty ještě dostačující a vhodne pro dokoupeni nové karty jako je např. Geforce GTX 1050.
    Na PC se přednostně hraje a slouzí ke každodennímu užívání.
    Děkuji za návrhy a rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Donald64
    Registrace
    Sep 2012

Tvůj pc je na upgrade GPU dostatečně výkonný, ovšem GTX 1050 nemá vůbec význam, výkon má totiž dost podobný s tvou HD 7850, takže pokud bys to chtěl opravdu zlepšit, tak jsem pro něco jako GTX 1060 6GB / RX 580 4GB. Samozřejmě pro tento upgrade je potřeba mít dobrý airflow v case a kvalitní a výkonný zdroj. Grafiku bys měl více jak 2x výkonnější. V případě GTX 1050 Ti, by byl rozdíl jen 50%, takže to není zase takový rozdíl. CoD WW2 není zatím moc dobře optimalizované, takže si nějaký ten výkon vezme no.

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

konkretně mám kartu https://www.czc.cz/vga-ati-sapphire-...119460/produkt
    zdroj Seasonic s12II-520 Bronze, ok rozhodl bych se pro tu GTX 1060 6gb
    Co se týka airflow- mám dodatečné ventilátory, jeden ze zadu na sání druhy na vrchu na vyfuk. Co se týka problemu s CoD, po spusteni hry a načtení, slyším jen zvuky a obrazovka je černá, ovladace aktualizovany a bohuzel nic. Má dosavadni karta je vedena v minimalnich narocich. Jeste dotaz má smysl zvyšovat RAM na 16 gb ? Diky za odpoved.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Donald64
    Registrace
    Sep 2012

Zvyšování RAM smysl má, otázka je, za jakých okolností. Opomineme-li fakt, že jsou teď RAM více jak 2x dražší, než před rokem a půl, tak také závisí na hře. Pokud při hraní zavíráš prohlížeč, tak se s 8GB dá poměrně dobře vystačit, jinak jsou samozřejmě hry, které si klidně 12GB vezmou, když jsou k dispozici a s prohlížečem je potom 16GB taková jistota. Jak říkám, 16GB je výhoda, ale často ne nutnost, pokud se člověk dokáže uskromnit.

Zdroj a case by tedy neměli s 1060 mít problém. Přijde mi však nesmysl, že bys na současné grafice CoD ani nespustil, to bude chyba někde jinde, protože má výkon dnešní GTX 1050 a na té se to hrát dá.

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

pravdou je ze se jednalo o cracknute verze, byly dve pokazde od jine skupiny. BF 1 mi slape v poho. Budu si od nekoho na zkousku muset pujcit origo casem. Co se tyka RAM - ok, prohlizec mam vyply a ostatni app ktere nejsou nutne tak jsou vyple tez, ale diky za nazor. Myslim ze to muzeme uzavrit, doporuceni jsem dostal a dalsi cenne rady tez. Diky moc.