reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows Vista - zkušenosti

premiumx (0)|21.9.2007 13:36
Zkoušel někdo Windows Vista? Jsou nějaké zkušenosti? Jsou vůbec ovladače displeje předního panelu pro Visty? Vyskytly se nějaké problémy?
Stone (1)|7.1.2008 11:29
Windows Vista jsem zprovoznil bez problemu, ovladac na displej funguje i ten puvodni. Jedine, co mi zatim nejde, je trackball, ale to asi s OS nesouvisi (vsechna tlacitka na klavesnici, vcetne tech mysich funguji, jen kursor mysi nereaguje).
Snad mi nekdo ze "Spectra Supportu" poradi, na mail i po jeho precteni zatim zadna reakce...
Spectra Support (67)|7.1.2008 14:47
Dobrý den, pokud se jedná pouze o vadu trackballu, je pravděpodobná závada přímo v hardware. Zkuste vyndat kuličku a pročistit třecí plochy mezi válci. Závada by neměla být softwarová, ale nekde v okolí incrementů. Přeji pekný den.
xSten19 (386)|10.2.2008 15:51
[QUOTE=premiumx;50440]Zkoušel někdo Windows Vista? Jsou nějaké zkušenosti? Jsou vůbec ovladače displeje předního panelu pro Visty? Vyskytly se nějaké problémy?[/QUOTE]

Ahoj tak Vista funguje v celku dobře sice tam je plno bblbostí co ani nepotřebuješ jenom zatěžujou ramku nic jinýho jinak rozdíl nějak neviim jenom trošku dýl hraba HDD a ramka je víc zatížená jinak vcelku to samé jako XP .Ovladače už jsou k sehnání všude na internetu takže v pohodě.
bags (232)|28.2.2008 10:16
ano, jsou paradi
vyborne zkusenosti
nevim nemam predni panel - ale snad se nekdo s timto podeli
Zadne problemy se nevyskytly a system je 100% stabilni a funguje na nem i 5 let stary ADSL modem, 4 roky stara tiskarna a mnoho dalsich dopotopnich HW

doporucuji si zakoupit visty 32 pokud mas operacni pamet do 2GB a visty 64bit pokud mas 4+ GB ram