Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Neustálé poruchy Wifi

Nováček
    Registrace
    Dec 2017

Ahoj, potřeboval bych pomoct.
    V poslední době mám velké problémy s připojením wifi... Máme dva routery, které jsou propojeny kabelem. Problém spočívá v tom, že v nepravidelných intervalech (někdy po deseti sekundách, někdy po pěti minutách) ztrácím připojení. Tím chci říct, neodpojím se od wifi jako takové. Pouze se přestanou odesílat a přijímat veškerá data. Trvá to občas dvě minuty než zase začnou data chodit, ale občas pomáhá jedině to, když se odpojím a zpátky připojím na Wifi. Nejdřív jsem si říkal, že by problém mohl být pouze v počítači. Ale ukázalo se že i na mobilu je uplně stejný problém. Zkoušel jsem routery vypnout, nechat je a pak znovu zapnout a vliv to nemělo žádný. Problém přetrvává a já nevím co s tím. Moje znalost počítačů, sítí a všech takových věcí je minimální, proto jsem se obrátil na vás zkušené. Bavil jsem se s kamarádem, který počítačům rozumí, řekl mi že o wifi toho moc neví, ale že pokud máme dva routery, mohou se nějakým způsobem rušit a to může způsobovat výpadky připojení.
    V příloze zasílám obrázek, jak přibližně vypadává signál.

Všem díky předem za odpověď!
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: wifi_problem_01.PNG 
Zobrazení: 31 
Velikost: 23.4 KB 
ID: 32151  
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Neustále se odpojující wifi
    Od souteh v sekci Sítě
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-04-2017, 12:06
  2. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-10-2012, 19:08