reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zákaz Windows Update ve Win 10

e-arthworm (2)|14.12.2017 16:18
Dobrý den, v červenci jsem zakázal službu Windows Update (msconfig atd.). Dnes, přesně po 5 měsících se mi zničehonic začaly opět stahovat. Restartoval jsem NTB, čímž jsem to přerušil, a následně je opět zakázal jak v "Konfiguraci systému", tak přes "Správu počítače" (>>Služby a aplikace >> Služby). Bude to stačit, nebo si mám - pro klid duše - stáhnout nějakou aplikaci typu Windows 10 Update Disabler nebo O&O ShutUp10 ? Děkuji předem za rady.
Gouranga (699)|14.12.2017 18:57
Podivej se do sluzeb (services.msc), najdi Windows Update, stopni ji a nastav na disabled. To by melo fungovat - jeste se mi to samo nepustilo, ale jednou za jeden az dva mesice to poustim sam..
e-arthworm (2)|15.12.2017 15:36
To jsem udělal, ale samovolně se to spouští - místo příkazu "Zastaveno" se tam vrací "Ručně". Stejně tak se obnovuje spouštění i v Konfiguraci systému. Na jedné diskusi mi poradili zakázat kromě WU i BITS, tak snad to pomůže...
kevin00 (10238)|20.12.2017 16:15
Gydravan (54)|9.3.2018 15:24
Mám podobný problém. Ohlási sa sťahovanie aktualizácií Win10, po chvíli oznámi, že chce reštartovať počítač, preruší ma uprostred práce, keď dám súhlas, oznámi, že aktualizácia sa nepodarila a o pár minút znova oznámi, že sťahuje najnovšie aktualizácie.......... a stále dookola rovnako. Zrušenie asistenta na aktualizácie cez msconfig vydrží max. tak 5 minút. Vypnutie aktualizácií cez ovládací panel vydrží pár minút. Predpokladám, že treba zrušiť viacero súčastí W10, ale neviem ktoré a ako. Vie niekto ako na to?