Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Zákaz Windows Update ve Win 10

Nováček
    Registrace
    Aug 2014

Dobrý den, v červenci jsem zakázal službu Windows Update (msconfig atd.). Dnes, přesně po 5 měsících se mi zničehonic začaly opět stahovat. Restartoval jsem NTB, čímž jsem to přerušil, a následně je opět zakázal jak v "Konfiguraci systému", tak přes "Správu počítače" (>>Služby a aplikace >> Služby). Bude to stačit, nebo si mám - pro klid duše - stáhnout nějakou aplikaci typu Windows 10 Update Disabler nebo O&O ShutUp10 ? Děkuji předem za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Podivej se do sluzeb (services.msc), najdi Windows Update, stopni ji a nastav na disabled. To by melo fungovat - jeste se mi to samo nepustilo, ale jednou za jeden az dva mesice to poustim sam..

Nováček
    Registrace
    Aug 2014

To jsem udělal, ale samovolně se to spouští - místo příkazu "Zastaveno" se tam vrací "Ručně". Stejně tak se obnovuje spouštění i v Konfiguraci systému. Na jedné diskusi mi poradili zakázat kromě WU i BITS, tak snad to pomůže...

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Mám podobný problém. Ohlási sa sťahovanie aktualizácií Win10, po chvíli oznámi, že chce reštartovať počítač, preruší ma uprostred práce, keď dám súhlas, oznámi, že aktualizácia sa nepodarila a o pár minút znova oznámi, že sťahuje najnovšie aktualizácie.......... a stále dookola rovnako. Zrušenie asistenta na aktualizácie cez msconfig vydrží max. tak 5 minút. Vypnutie aktualizácií cez ovládací panel vydrží pár minút. Predpokladám, že treba zrušiť viacero súčastí W10, ale neviem ktoré a ako. Vie niekto ako na to?