reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Na notebook ASUS nelze nainstalovat programy od ASUStek

Petan83 (3)|24.1.2018 09:39
Prosim o radu, mam notebook ASUS K75vj, zakoupen s win 8, nyni win 10 pro. Potrebuji nainstalovat utiliti od asusu WinFlash, ale pri instalaci vyskoci chybova hlaska " sorry. Program support only asus notebook". Z toho soudim ze aplikace neni schopna rozpoznat ze se jedna o NB ASUS, zrejme to souvisi s tim ze jsem smazal orig.predinstalovany win8 a provedl cistou instalaci Win 10. Nicmene vsechny ovladace jsem postahoval ze stranek vyrobce a uspesne naistaloval, ale nejspis tomu NB stale neco chybi aby se identifikoval jako vyrobek ASUSu. Nemate s tim nekdo zkusenost? Bohuzel lide v podpore ASUSu mi nedokazali moc pomoci. Tato aplikace je pro downgrade biosu a kdyz jsem je pozadal o pomoc s tim ze nemuzu provest downgrade biosu protoze winflash nerozpozna ASUS NB, odpovedeli at si nainstaluji tento program a provedu downgrade, takze zcela zbytecna informace.
kevin00 (10238)|24.1.2018 17:38
Zkoušel jsi aktualizaci/downgrade BIOSu z USB flash disku?
Petan83 (3)|25.1.2018 09:25
Problem jiz vyresen, bylo nutne doinstalovat aplikaci ASUS ATK pro win 10 aby se NB identifikoval jako Asis Notebook, pak jsem jin mohl doinstalovat program winflash a provest downgrade BIOSu a vse jiz funguje jak ma.