reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

tv sony bravia a dvd rekorder sencor nenahrává

petr28 (62)|26.9.2007 04:28
Zdravim,tv sony br.mám nový(lcd)připjil jsem dvd rec.a vždy mě upozorňuje nepřipojen,jak monitor tak přední s-cinch,i scart,na starší tv sanyo vše ok nahrával jsem,teď na sony to samé připojení a nic.Ještě jak připojit sony na pc spíše jaký kabel,já jsem koupil 15krát15 kabel s ferity jak mi doporučovali z manualu,jako něco naskočí, ale obraz na koukání ani k přečtení to není zkrátka nic.díkymoc za radu moc tomu nerozumím!
Manual mam:jen názvy kabelů a zhruba popis.Ahoj a díky moc.
tequilla (1015)|26.9.2007 08:26
Pominu to, ze je prispevek v naprosto nevhodne sekci (co ma reseni problemu spolecneho s odmenovacim systemem proboha?:stupid) a neni v nem uveden ani presny typ televize, ani presny typ rekorderu. Rozhodne ale nepominu ten nejzavaznejsi problem - a to, ze se prispevek neda absolutne cist. :runaway
johny__g (6387)|26.9.2007 09:48
No já z toho chápu, že Petr nás zdraví a pak děkuje. To mezi tím nevím, asi mu chodila kočka po klávesnici. Vzhledem k tomu, že to je odesláno v 04.28 to sedí, kočky jsou noční tvorové.
...No...Name... (586)|26.9.2007 21:00
Já ještě pochopil že mu nejde nahrávaní...Ale to jsem pochopil jen z názvu tohoto tématu...Ale protože se tu regnul teprve před tim co nám sem napsal,tak je to možná i pochopitelný...Třeba se tu ještě ukáže a popíše co má vlastně za problem...
petr28 (62)|26.9.2007 23:00
tak přesně jestli pozdrav dík špatný tak už nevím!To patří těm,co jsou z toho pryč!
Tv je sony bravia 32U2000 2krát scart,jeden je na dvd recorder druhý pro video atd.Dvd Recorder je Sencor bez pevného disku,po zapojení na scart,nereaguje.U starší tv mi to šlo ok,je možne že je to v nastavení v tv ale nevím jak na to,spíše zavolám nějakého machra který to sprovozní.
Možná že jsem to znovu špatně popsal,no už jsem z toho janek.Kdyby nic tak nic.I tak dík za snahu,těžko se popisuje něco čemu nerozumím.AHOj