Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Přihlašování bez hesla_Win10 nefunguje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Jsem jediný uživatel pc s Win10_64. Nepotřebuji pokaždé přihlašování přes heslo, chci to úplně zrušit. Při zapnutí pc, restartu, nebo přihlášení. Taky se mi to při instalaci poté povedlo, podle různých dostupných návodů. Nicméně, před pár dny se to nejenom změnilo, ale dokonce vidím 2 účty, vlevo dole na přihlašovací obrazovce. Se stejným jménem, ale odlišnými hesly. Jedno heslo funguje a druhý uživatel vůbec nejde nalogovat, hlásí to špatné heslo. Přitom v účtech je pořád jenom jeden user. I u toho jsem administátor. Dá se s tím něco udělat? Myslím zrušit všechen tento bordel a po zapnutí pc najet až do plochy bez hesla? Doufám, že to nevyřeší jenom reinstalace a návrat k Win7. Je to opravdu opruz.
    díky za radu
    Petr
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Pouzij automaticke prihlaseni. V Uzivatelskych uctech si odsrktni 'Pred pouzitim pocitace musi uzivatele zadat jmeno a heslo' a ono se te zepta, jaky ucet a s jakym heslem to ma prihlasovat.
    Druha moznost je zrusit/zakazat vsechny ostatni ucty a u toho jedineho zbyleho nechat prazdne heslo.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Donald64
    Registrace
    Sep 2012

Stejný problém jsem včera také řešil. Prostě vrať kroky, které jsi podnikl (netplwiz - opět zaškrtnout, že uživatel musí zadat heslo | možnosti přihlášení - při probuzení počítače ze spánku). Po vrácení předchozího nastavení do původního stavu by ten druhý účet měl zmizet a heslo zrušíš jednoduše tak, že v možnostech přihlášení dáš změnit heslo, vyplníš současné, a nové necháš prázdná políčka a hotovo

Podobná témata

1. Software: přihlašování na foru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 13:23
  2. Přihlašování na fórum
    Od Dojigiri v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 141
    Poslední příspěvek: 28-04-2011, 12:02
  3. Windows 7: Změna způsobu přihlašování
    Od Rosta43 v sekci OS Windows