reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přihlašování bez hesla_Win10 nefunguje

bluenite38 (178)|26.3.2018 21:44
Jsem jediný uživatel pc s Win10_64. Nepotřebuji pokaždé přihlašování přes heslo, chci to úplně zrušit. Při zapnutí pc, restartu, nebo přihlášení. Taky se mi to při instalaci poté povedlo, podle různých dostupných návodů. Nicméně, před pár dny se to nejenom změnilo, ale dokonce vidím 2 účty, vlevo dole na přihlašovací obrazovce. Se stejným jménem, ale odlišnými hesly. Jedno heslo funguje a druhý uživatel vůbec nejde nalogovat, hlásí to špatné heslo. Přitom v účtech je pořád jenom jeden user. I u toho jsem administátor. Dá se s tím něco udělat? Myslím zrušit všechen tento bordel a po zapnutí pc najet až do plochy bez hesla? Doufám, že to nevyřeší jenom reinstalace a návrat k Win7. Je to opravdu opruz.
díky za radu
Petr
zsdx (2098)|27.3.2018 09:12
Pouzij automaticke prihlaseni. V Uzivatelskych uctech si odsrktni 'Pred pouzitim pocitace musi uzivatele zadat jmeno a heslo' a ono se te zepta, jaky ucet a s jakym heslem to ma prihlasovat.
Druha moznost je zrusit/zakazat vsechny ostatni ucty a u toho jedineho zbyleho nechat prazdne heslo.
Donald64 (702)|27.3.2018 14:20
Stejný problém jsem včera také řešil. Prostě vrať kroky, které jsi podnikl (netplwiz - opět zaškrtnout, že uživatel musí zadat heslo | možnosti přihlášení - při probuzení počítače ze spánku). Po vrácení předchozího nastavení do původního stavu by ten druhý účet měl zmizet a heslo zrušíš jednoduše tak, že v možnostech přihlášení dáš změnit heslo, vyplníš současné, a nové necháš prázdná políčka a hotovo :)