reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Náhodně se zvyšující ping z 20ms na 150 +

Zara1721 (1)|13.4.2018 19:18
Dobrý den, asi měsíc mám problém s náhodně kolísajícím pingem.. Po zapnutí pc mi vše jede cca 2 - 3 hodiny v pohodě s pingem na hodnotě kolem 20ms, poté mi z ničeho nic skočí na 150 - 300ms...a celý internet se tak zpomalí (hry vyžadující připojení lagují také) a jediné řešení je restart pc ačkoliv stahování jede rychle.... (po restartu mám hodnoty zase na 20 ms ) .. Tento problém se týká pouze mého stolního pc, který je připojen kabelem. Notebook mi jede v pohodě na kabel i bez s konstatním pingem 20ms připojený na tentýž router....

Zkoušel jsem: přeinstalovat ovladac sitového adapteru a aktualizovat... - Nemopohlo
přeinstalovat systém Windows 10 - Nepomohlo
Antivirový test - Nepomohlo
Kontaktovat zprostředkovatele internetu (bylo mi řečeno, že ping je od nich v pořádku)
Resetovat router (nepomohlo)
Povypínat nepotřebné programy, které by mohly ping destabilizovat - Nepomohlo

Má někdo nějaý nápad co s tím? Za každý nápad bych byl vděčný.... přeci jen resetovat pc každých pár hodin asi není to nejlepší... Děkuji
Gouranga (699)|14.4.2018 08:00
zkus absolutne vyeliminovat providera - zaroven pust ping na router a treba na google - kdyz vyleti oba, je problem mezi pocitacem a routerem.
Pocitac asi wifi nema? mozna zkusit koupit wifi kartu (stoji par stovek) nebo usb sitovku. Zkousel jsi jiny port na routeru?