reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SPDIF out bracket/záslepka pro optický kabel

MoonMoon (2)|21.4.2018 15:41
Zdravím všechny,

jsem tu, protože mi dochází možnosti. Mám základní desku a ta bohužel nemá SPDIF výstup pro optický kabel, pouze připravené piny na základce.
Problém je, že z nějakého důvodu se dnes už nikde neprodávaj, snad jen v číně a na bazarech. Ale i na bazarech se už slehla zem. Bohužel, audio systém má vlastní zvukovou kartu a kabel jen na optiku a já jsem teďka v loji.

Tak jsem tu a prosím kohokoliv, kdo by měl možnost mi tento bracket prodat nebo aspoň doporučit místo, kde bych ho mohl najít ať se mi prosím ozve.

Děkuju.

PS: Pro upřesnění, myslí něco jako na obrázku
41LmXhkvzpL.jpg
Gouranga (699)|23.4.2018 20:08
Kdyby se nedarilo najit, tak by moznosti mohla byt koupe zvukovky, co opticky vystup ma - zacinaj na cca 700,-..
MoonMoon (2)|23.4.2018 23:31
[QUOTE=Gouranga;596050]Kdyby se nedarilo najit, tak by moznosti mohla byt koupe zvukovky, co opticky vystup ma - zacinaj na cca 700,-..[/QUOTE]

To je právě to, ta sluchátka mají svojí vlastní externí zvukovou kartu a ta se připojuje právě tím optickým kabelem a přijde mi, že mít 2 za seboz zvukové karyt tak nějak ztrácí význam té od sluchátek.

Ale vypadá to, že možná jeden kousek z bazaru by mohl fungovat, až přijde a ozkouším.