Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: SPDIF out bracket/záslepka pro optický kabel

Nováček
    Registrace
    Apr 2018

Zdravím všechny,

jsem tu, protože mi dochází možnosti. Mám základní desku a ta bohužel nemá SPDIF výstup pro optický kabel, pouze připravené piny na základce.
    Problém je, že z nějakého důvodu se dnes už nikde neprodávaj, snad jen v číně a na bazarech. Ale i na bazarech se už slehla zem. Bohužel, audio systém má vlastní zvukovou kartu a kabel jen na optiku a já jsem teďka v loji.

Tak jsem tu a prosím kohokoliv, kdo by měl možnost mi tento bracket prodat nebo aspoň doporučit místo, kde bych ho mohl najít ať se mi prosím ozve.

Děkuju.

PS: Pro upřesnění, myslí něco jako na obrázku
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 41LmXhkvzpL.jpg 
Zobrazení: 63 
Velikost: 25.4 KB 
ID: 32222  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Kdyby se nedarilo najit, tak by moznosti mohla byt koupe zvukovky, co opticky vystup ma - zacinaj na cca 700,-..

Nováček
    Registrace
    Apr 2018

Citace Původně odesláno od Gouranga Zobrazit příspěvek
    Kdyby se nedarilo najit, tak by moznosti mohla byt koupe zvukovky, co opticky vystup ma - zacinaj na cca 700,-..
    To je právě to, ta sluchátka mají svojí vlastní externí zvukovou kartu a ta se připojuje právě tím optickým kabelem a přijde mi, že mít 2 za seboz zvukové karyt tak nějak ztrácí význam té od sluchátek.

Ale vypadá to, že možná jeden kousek z bazaru by mohl fungovat, až přijde a ozkouším.

Podobná témata

1. Opticky interent a pripojeni pro dva pc????
    Od kazisvet4949 v sekci Sítě
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-12-2015, 16:30
  2. záslepka pro Lian Li
    Od martin155 v sekci Skříně
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 16-08-2010, 21:34
  3. Záslepka pro cd/dvd mechaniku
    Od Fuckaroo v sekci Skříně
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2009, 18:50
  4. Reakcí: 9