reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Restartovanie PC

kovfi (3)|25.4.2018 22:34
Zdravim,
mam problem, potreboval by som poradit...pocitac pri beznej cinosti ide aj cely den ale akonahle hram hry (vecsinu cca 1h-2h) tak sa vypne obrazovka a spustia sa vetraky naplno (neviem ci od procesoru alebo grafiky) a musim vypnut pc natvrdo cez zdroj.

Zostava:

AMD FX 6300 pretaktovany na 4.3ghz teplota v zatazi 62 °C
GTX 1060 3gb teplota testovana vo FurMark hodinu 76 °C
Kingstone hyperX Fury 8GB DDR3 testovane v Memteste
Asus 970Pro Gaming Aura
Zalman ZM600- LX
Win 10 64x

Grafika nova kupovana 2 tyzdne dozadu a vtedy som preinstalovaval aj win, prechod zo 7 na 10...zdroj rok stary
Vcera ked som musel restart pc tak pri prihlasovacej obrazovke sa mi 3x posebe restartol stym ze 1x mi vyskocila modra obrazovka.Jeden krat sa mi stalo ze ked mi vyplo obrazovku vetraky zacali hucat tak hra v pozadi bola stale pocut.

Poradi niekto? Dakujem :)
gabera (64)|26.4.2018 11:31
Hezký den.

Podívat se do event logu, zda tam není něco zajímavého?
kovfi (3)|26.4.2018 21:54
Dobry vecer,
dakujem za reagovanie

tak pozeral som ten event log a mam tam kriticku chybu Kernel Power Udalost 41..mimochodom zistil som ze tie vetraky sa spustaju na maximum na grafike...Pc pri pade neraguje na restart aj ked vsetko bezi okrem obrazovky
gabera (64)|27.4.2018 16:39
Tak to zřejmě bude chtít radu někoho znalejšího.

Jen dodám - před lety jsem měl podobné (jen ne tak časté) problémy a původ byl v grafice. Tím ovšem nemyslím, že to je tentýž případ.
kovfi (3)|27.4.2018 17:15
dakujem za info...inak mam tiez taky pocit ze je to tou grafikou... mal som starsiu gtx 760 a tu ked som dal tak som hral cely den, neviem ci nahoda alebo vtom bude problem.
Inak co sa tyka windowsu vtom asi neni problem nie? bude asi HW chyba
Hopperask (6)|1.5.2018 06:48
At first I thought it was a graph.