reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GPS Navigacia do Auta

Chester1722 (74)|7.5.2018 16:58
Ahojte,

Vedeli by ste mi niekto poradit s GPS navigaiou do auta? podla osobnych skusenosti?
Co potrebujem:
Mapa cela europa
Rychlu odozvu (odozvu na nejaky moj prikaz)
cena do 125-150e


Vopred dakujem :)
Gouranga (699)|8.5.2018 19:00
Mam koupeny Sygic - ma ruzne licence (evropa, svet a tak) a dost casto miva vyrazne slevy (50 % i vice). UI je takove zvlastni a cvhili trva, nez si na to clovek zvykne.
Nicmene spis pouzivam google maps a lidi kolem me waze - navigace, ktera se odviji od aktualniho provozu obcas prijde docela vhod. Clovek tedy samozrejme potrebuje data, i kdyz v posledni dobe ceny dat klesly, a clovek je ma v cele EU..
Chester1722 (74)|9.5.2018 11:27
Gouranga - diky za nazor :) tiez som uvazoval nad nejakou appkou v telefone ale tam nie som moc spokojny s presnostou GPS chipu. Aspon to co som skusal. Googel maps pouzivam uz len orientacne, malokedy som sa s autom dostal presne tam kam som chcel podla google maps :) + ceny dat sice klesli, ale priklad planujem trip s autom po europe dva tyzdne, a ak mam 2 tyzdne v kuse pouzivat data v telefone tak by ma to mozno vyslo este drahsie.
dom324 (306)|9.5.2018 14:35
Každá trochu lepší navigace v telefonu umožňuje stáhnout mapy a používat je bez připojení k síti, stačí GPS. Už i Google Mapy to umí.
kevin00 (10238)|14.5.2018 05:29
IMHO nejlepší offline mapa pro ČR je od Mapy.cz. Sice je primárně určena pro cykloturistiku a pěší turistiku, ale navigaci auta zvládá taktéž v pohodě. Je nutno se přihlásit do beta testování.