reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

On-line hry - Problém s grafikou

stanko (3)|28.9.2007 18:11
Mám problém s grafikou při hraní NaR. Vždy po určité době se mi enormě zvětší písmo,takže je téměř nečitelné, jelikož se navzájem překrývá. Musím ukončit hru i prohlížeč a delší dobu počkat (čím delší dobu čekám, tím déle mi vydrží mormální zobrazení; nikdy však dýl jak 20 minut). Zvětšené písmo je na druhém obrázku "zakroužkované". Obrazovku jsem snímal Snagitem. Když bylo zvětšeného písma větší množství tak mi už "odmítal" obrazovku sejmout. Zkoušel jsem hledat neprvidelně asi půl roku odpověď na netu, ale zatím marně. Tak to zkouším tady. Promiňte. Najde se někdo, kdo se setkal s něčím podobným a podařilo se mu zjistit příčinu a zjednat nápravu? Předem díky za pomoc.
NaR1.png NaR2.png
pas!k (3765)|29.9.2007 08:16
to je nejaka webovka? Pokud ano zkus jiny pohlizec
crasher.km (919)|29.9.2007 22:14
přesně tak .... jiný prohlížeč by měl pomoci . Problém na pc to ale nebude .
stanko (3)|13.10.2007 12:29
Děkuji za radu a snahu mi pomoct. Ale i při použití jiného prohlížeče (Firefox, Opera) dochází ke stejnému problému. Ještě dodávám, že se mi rozhodí grafika i v OutlookExpress (teda co jsem zatím zjistil). Zkoušel jsem psát i provozovatelům této webovky i na její fórum, ale nikdo zatím nedokázal poradit, čím to je.
eraser (0)|13.10.2007 13:17
Nepomohlo by v nastaveniach, resp. menu web prehliadača zmeniť veľkosť písma a následne ho vrátiť do normálu, prípadne aktualizovať stránku?
pas!k (3765)|14.10.2007 19:47
Mno je mozny ze problem bude i v grafice i kdyz ten font tomu moc nenapovida .. zkousel si jine drivery ?
stanko (3)|26.10.2007 09:53
Znovu děkuji za ochotu a snahu. Ale problém přetrvává. Změna velikosti písma ani aktualizace problém neřeší. Zkoušel jsem i jiné ovladače a taky nic. Zajímavé je, že tento problém se vyskytuje jenom na výše zmiňovaných stránkách (http://www.nadacearise.cz/). Nikde jinde jsem na podobný problém nenarazil. Zkoušel jsem i jiný počítač, ale pořád nic.
mech13 (5526)|26.10.2007 12:30
nenapadlo te, ze chyba nemusi byt u tebe ale treba na strane provozovatele stranek? skus se jim ozvat, mozna to je jejich problem.