Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Problém s grafikou Intel HD Graphics

Nováček
    Registrace
    Jun 2018

Dobrý den,

vlastním starší notebook Lenovo G500 s tím, že mi po určité době odešel HDD a po opravě mi pánové řekli, že odchází i samostatná grafická katra od AMD, takže v biosu je zakázána a počítač využíval Intel HD Graphics třetí generace, jenž je integrován v procesoru Intel Pentium 2020m. Bohužel začal ovladač zlobit, takže jsem ho na tvrdo odstranil. Počítač začal fungovat pomocí Základního ovladače zobrazení Microsoft. Poté se mi povedlo nainstalovat ovladač Intel zpět a to přímo z instalačního CD, které bylo přiloženo při koupi notebooku. Pod správcem souborů je napsáno, že ovladač pracuje správně, ale když zobrazím "dxdiag", jde vidět, že počítač stále požívá ovladač Microsoft. Vyzkoušel sem všemožné verze ovladačů pro Intel HD Graphics třetí řady, ale ani ten nejaktuálnější nevyřeší můj problém. Také sem si všiml, že při otevření software ovladače Intel rozhraní naskočí na zlomek vteřiny, ale okamžitě spadne.

Potřeboval bych tedy poradit, jak přinutit počítač, aby nechal být na pokoji ovladač Microsoft a začal opět používat ovladač Intel.

Děkuji za pomoc.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: forum2.png 
Zobrazení: 7 
Velikost: 29.5 KB 
ID: 32232   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: forum1.png 
Zobrazení: 6 
Velikost: 11.1 KB 
ID: 32231   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: forum3.png 
Zobrazení: 10 
Velikost: 25.6 KB 
ID: 32233