reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus F3tc (ovladače pro XP)

omnitek (92)|3.10.2007 09:17
Zdravím
Chci se jen zeptat jestli by mi nedal někdo tip kde stáhnout ovladače na tento NB s podporou WinXP.Na stránkách výrobce jsem toho našel velice málo a to málo ani nefunguje.Díky
pas!k (3765)|3.10.2007 09:22
Tady stahnes vsechny ovladace V kolonce select product nastav notebook v kolonce select series nastav f3 a v kolonce select model nastav f3tc a dej search vyskoci stranka kd ejeste nahore misto all os nastavis pouze win xp .. pak uz jen vyberes na jaky kus hardwaru chces ovladac stahnout. BTW je tam uplne vsechno a vse funkcni asi si jen spatne hledal ;)
omnitek (92)|3.10.2007 09:27
díky za tip,ale problém je v tom že všechny drivery na těchto stránkách sem už zkusil a jediné co fungují sou na bluetooth a touchpad.Nejvice potřebuji vlastně chipset,audio a grafiku.Ovšem když zkouším ty jejich ovladače stažené z asusu tak při instalaci mi to hodí upozornění že ovladače nebudou pracovat zprávně a když dám pokračovat,objevý se Modrá smrt a je po všem a sem zase na začátku.
pas!k (3765)|3.10.2007 09:30
Jsi si jisty ze stahujes verzi pro XP? Osobne mam take asusacky NTB i kdyz jiny a ovladac emi funguji bez problemu.. zkus napsat vic informaci .. to si znovu instaloval novej system ?
pas!k (3765)|3.10.2007 09:32
Zkus nejprve treba grafiku a stahni presne tento driver
omnitek (92)|3.10.2007 09:37
jj,byly tam WinVista a dal jsem tam XP home.samozřejmně mám všechny ovladače na cd,ale s podporou pouze Vist.Jsem si jistý že stahuji ty zprávné a není mi vůbec jasné proč to nejde.už to stahuji tak to vyzkouším a dám vědět
pas!k (3765)|3.10.2007 09:42
Jsem z toho trosku zmateny abych ti mohl pomoct musis mi poskytnout nejake informace..

Predpokladam ze sis koupil ntb a v nem byly predinstalovane visty ale ty jsi chtel prejit na xp tak si jej preinstaloval na xp je to tak ? a ted potrebujes drivery protoze origos cd je jen s driverama k viste ? BTW zadna kolonka XP home tam neni ;) jen WIN XP :)

EDIT sorry nez jsem tohle postnul uz si reagoval ;) U te instalace xp zadny problem ? Nejaka hlaseni eroory vse probehlo v poradku ?
omnitek (92)|3.10.2007 09:57
jo instalace byla naprosto ready,jinak s tím co píšeš máš pravdu.Tak tu grafiku sem tam napral,předtím sem jí asi špatně stáhnul,ale ten zvuk mě pořád zlobý.driver sem stáhnul už několikrát a pořád nic.Při instalaci to píše něco ve smyslu že "Microsoft bus driver should be loaded in your system before instaling Realtek HD Audio Driver"--když to odkliknu tak se instalace přeruší a nic se nestalo a když se je tam snažim dát "ručně"tak to pak hodí tu modrou smrt Ve správci de vidět že tam systém sám dal své drivery ale ty boužel nefungují.
pas!k (3765)|3.10.2007 10:04
ATK utils
ATK media utils
Wifi Driver
Drivery pro audio

Toto vsechno tam instalni v poradi v jakem to je to audio az naposled a napis co to udelalo ..
omnitek (92)|3.10.2007 10:08
ok.du na to !!! Díky :-)
pas!k (3765)|3.10.2007 10:09
a mozna by nebylo spatny pripojit ten ntb na net a potahat aktualizace ..
Lax (97)|3.10.2007 11:41
No, rozhodně bys měl nainstalovat ovladače chipsetu dříve, než zvukovku. Osobně je instaluju hned jako první po systému. BTW máš SP2?
omnitek (92)|3.10.2007 14:36
tak boužel.chvilku sem si s tím hrál,ale ten zvuk stále nejde.už nevím co bych zkusil
pas!k (3765)|3.10.2007 14:38
Hral? co to znamena ? ty drivery ti stale hazou ty hlasky ? nejaky bsody? trosku to rozepis
omnitek (92)|3.10.2007 14:52
ano háže mi to pořád ty samé hlášky.zkoušel jsem to v tom pořadí jak jsi mi to napsal,ale stále to nejde.Nevím co bych k tomu víc napsal.Prostě sem se nehnul z místa-jen se mi podařilo tam dostat tu grafiku a schází už jen USB?PCI Device a Základní systémová zařízení-to píše Správce zařízení
pas!k (3765)|3.10.2007 14:55
Je to fakt divny zkus to cele znovu nainstalovat (zadne opravy nic ale cistej reinstall) pred tim si dopredu natahej vsechny ty drivery co k tomu notebooku najdes z tech asusackejch stranek a pak to pojednom zacni sazet na cistej system .. jinak uz fakt nevim ..
omnitek (92)|3.10.2007 15:10
tak zvuk vyřešen.Našel jsem odkaz na tyto sránky.stahnul příslušný driver a šlape to jak hodinky,nechápu ovšem proč ty od asusu nešly.každopádně to maj asi nějáké špatné.díky moc za trpělivost,ještě postahuji ten zbytek jestli ho tedy najdu a bude to ready,ale měl bych ještě jeden dotaz.Mám tu kamaráduv počítač kde má disk rozdělen na dvě partition.na jednom má winXp profi a SP2 a na druhé WinXp home SP1.Problém je jen ten že má na deskce Int.sítovku intel pro/100 VE connection Network.A jde o to že tam kde je profíky tak ta msítovka je v pohodě a tam kde má HOME SP1 tak je taky ale s vykřičníkem a že nefunguje správně.Mohlo by to být tím SP nabo verzí systému?
pas!k (3765)|3.10.2007 15:13
Bude to nejspis driverem .. osobne dost dobr enechapu vyuziti xp home a prof na jednom pc .. osobne doporucuji se houmum vyhnout .. pokud to nema nejaky extra dulezity duvod pouzivej profesionaly.. dalsi vec je ze musis aktualizovat dva systemy atd atd..
omnitek (92)|3.10.2007 15:13
omnitek (92)|3.10.2007 15:22
znamej to má na firemní účely-na každý systém má od zah.firmy specialní softy co choděj bud na houmech nebo na profíkách.dobře tedy,pokusím se stáhnout drivery od výrobce desky a snad se zadaří.jinak děkuji