Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Bugy na foru?

3.10.2007 01:58
pas!kZdravim

posledni dobou se mi na foru prihodilo par veci o kterych si myslim ze jsou bugy ale rad si necham vysvetlit ze tomu tak neni .. rozhodne to neberte jako nejakou kritiku jen bych na to rad poukazal treba v tom opravdu bude nekde zakopany pes.. Nikdy jsem nijak nerozdeloval extremni mnozstvi rep .bodu jestli sem vubec nejake udelil :D ale u nekterych prispevku jsem ted chtel ohodnotit napriklad mecha a po kliknuti na sipku mi to hodilo hlasku ze musim rozhazet dalsich par bodu jinam nez budu moct ohodnotit tohoto uzivatele. minimalne tri mesice jsem nikomu bod nedal ;) Nejsem si jisty zda sem nekdy daval mechovi je to mozne ;) Zkusil sem tedy dalsiho uzivatele a stejna hlaska .. sam mam 62 bodu takze pravo ohodnotit nejaky prispevek bych mit mel ne ?

EDIT ted jsem zkusil dalsiho uzivatele atam to jde ;) Divne
3.10.2007 02:31
mech13k reputaci: nez nekoho muzes znovu ohodnotit, tak musis mezitim dat reputaci 10 dalsim lidem. je to prevece, aby nekdo nelikal porad tomu samemu
7.2.2008 11:09
Karel PolívkaPokud něco nejde, nebo narazíte na nějakou chybu, je třeba do komentáře zahrnout doprovodné informace, pokud chcete přispět k rychlému odstranění problému. Tedy jaký máte prohlížeč (ideálně i verzi) a zda se problém vyskytuje i v jiných prohlížečích, jaký používáte skin, jak často k problému dochází, kdy jste jej prvně zaznamenal, zda jste zkoušel daný úkon i na jiném počítači, nebo nějaké další informace, které by mohly mít souvislost.

Jinak může problém zbytečně přetrvávat, přestože se může jednat o drobnost, kterou lze opravit během 30 sekund.

Do tohoto tématu dávejte jen upozornění nebo podezření na nějaké chyby. Pokud byste uvítali změnu nějaké funkce, vytvořte o tom vlastní téma, pokud už takové téma věnující se právě dané funkci neexistuje.
24.9.2012 08:45
Karel PolívkaO čem vím - nepřevedení URL na odkaz hned po editaci příspěvku. Po refreshnutí stránky se to však spraví (pokud není obsaženo URL na konkurenční server - tehdy je převedení na prostý text záměr a nikoli chyba).
14.11.2012 09:43
kevin00Dochází k chybnému zobrazení odkazů vložených do wysiwyg editoru:

[ATTACH=CONFIG]27154[/ATTACH]

• Opera 12.11 build 1657, Win7 x86
14.11.2012 10:41
Karel PolívkaTo není chyba, ale požadovaná vlastnost. Už jsem psal několikrát, že URL konkurenčních serverů nebudou parsovaná (nebudou z nich tvořeny odkazy) a budou se zobrazovat pouze jako text s tagy.
14.11.2012 01:33
kevin00Budu si muset tedy dohledat k čemu že je to dobré ... zatím vím na 100 %, že je to výtečné na masírování nervové soustavy. Pokud tazateli vložím návod na opravu chyby či někdo jiný a chci se na odkaz podívat ... no kouknu na to, co že to přináší za zlepšení, než začnu se sebeiritací.
14.11.2012 02:26
duribkevin00: myslím, že je to kvůli vyhledávačům (jako google), které v pořadí výsledků hledání zohledňují i počet odkazů vedoucích na ten server. SHW se tedy nechce podílet na zvýhodnění někoho jiného.
14.11.2012 11:09
Karel Polívka[QUOTE=kevin00;518632]Budu si muset tedy dohledat k čemu že je to dobré ... zatím vím na 100 %, že je to výtečné na masírování nervové soustavy. Pokud tazateli vložím návod na opravu chyby či někdo jiný a chci se na odkaz podívat ... no kouknu na to, co že to přináší za zlepšení, než začnu se sebeiritací.[/QUOTE]
Kdo kdy mluvil o nějakém zlepšení?

Proč bychom měli jakkoli pomáhat propagovat naši konkurenci?
15.11.2012 06:11
kevin00A já se bláhově domníval, že jde hlavně o co největší zlepšení používání fóra pro jejich uživatele ... označení, ctrl+c, ctrl+v, vložení oproti tomu jeden klik. A prakticky vzato, odkazy vloženými do tohoto fóra konkurence na 100 % nežije.
15.11.2012 09:45
Karel PolívkaČím konkurence žije nebo nikoli není má starost, není však žádný důvod jim z naší strany jakkoli pomáhat. Mou odpověď jste dostal, nemám co více k tomu dalšího dodat.
15.11.2012 11:15
r34ktorOsobně mi to také vadí. Odkazy jsou základním pilířem HTML. Kam by to došlo, kdyby to praktikoval každý? Zajímavé je, že se dělá jen na našem českém dvorečku. V zahraničí jsem se s tím prakticky nesetkal.

Další, mnohem nepříjemnější věcí, je programátorské zfušování úpravy. Některé příspěvky to rozhodí celé.
15.11.2012 11:27
Karel Polívka[QUOTE=r34ktor;518674]Osobně mi to také vadí. Odkazy jsou základním pilířem HTML. Kam by to došlo, kdyby to praktikoval každý? Zajímavé je, že se dělá jen na našem českém dvorečku. V zahraničí jsem se s tím prakticky nesetkal.[/QUOTE]
Tohle by se dalo vztahovat na všemožné aspekty - nebudu tou jedinou vlaštovkou, která půjde proti tomuto českému proudu, protože ve výsledku bych byl sám proti sobě.

[QUOTE=r34ktor;518674]Další, mnohem nepříjemnější věcí, je programátorské zfušování úpravy. Některé příspěvky to rozhodí celé.[/QUOTE]
Má to na starosti dodatečný plugin, jehož autorem je někdo jiný (tzn. ne vývojáři vBulletinu) a zásadní je jeho primární funkčnost, která poskytuje to, co bylo, je a bude z mé strany žádoucí.

Nicméně tyhle připomínky jsou v zásadě bokem, jelikož v pravidlech našich diskuzních fór je už prvopočátku uvedeno, že jsou zakázány odkazy na konkurenční servery. Tzn. pokud Vám vadí rozhozené příspěvky, mohu nastavit daná URL do zakázaných frází tak, aby se dané příspěvky obsahující daná URL ani nezveřejňovaly. Jiné řešení nepřipadá v úvahu.
17.11.2012 03:16
trodas r34ktor - [QUOTE]Osobně mi to také vadí. Odkazy jsou základním pilířem HTML. Kam by to došlo, kdyby to praktikoval každý? Zajímavé je, že se dělá jen na našem českém dvorečku. V zahraničí jsem se s tím prakticky nesetkal.[/QUOTE]

Já se setkal s tím, že na velkém a významném zahraničním fóru admin VYTÝKAL lidem, že dávají linky do codetagů.
V ČR jsem se setkal s zamčením threadu a požadavkem, abych ne jen linky dal do codetagů, ale i klikatelné náhledy na screeny ODSTRANIL...

V ČR je prostě vše nahlavu a naopak.

Na druhou stranu, byť je to nepříjemné, chápu jistý konkurenční boj a dokud nebude příspěvek editován aby link zmizel vůbec, anebo dokud nebude thread zamčen či user zabanován, tak je to stále ještě akceptovatelné. Jak jsem uvedl výše, někde v ČR vadí i klikací náhledy k screenům...

Možná by lepší a snazší úprava byla např. v "http" nahradit "tt" za "**" aby user musel změnit pak v odkazu "h**p" na "http" ... ale v zásadě je fuk, jak je to realizováno.

Vadí-li mně nějaké věci, pak to nejsou tyto. A rozhodně je to nepohodlné, ale asi nezbytné. Nebo prostě když to provozovatel tak chce, tak to tak také bude. Je to jeho fórum, když zde zítra zmizí můj nick a všechny mé příspěvky, tak je to také volba provozovatele ;)
17.11.2012 03:27
r34ktorJá chápu limitace českého (a slovenského) trhu, ale by bych mnohem raději, kdyby provozovatelé magazínů bojovaly kvalitním obsahem, než takovýmito pokoutními praktikami.
17.11.2012 04:42
Karel Polívka[QUOTE=r34ktor;518821]Já chápu limitace českého (a slovenského) trhu, ale by bych mnohem raději, kdyby provozovatelé magazínů bojovaly kvalitním obsahem, než takovýmito pokoutními praktikami.[/QUOTE]
:)

1. Celková kvalita obsahu Světa hardware se meziročně poměrně výrazně zlepšila. Vytýkáte něco, co se přitom děje.

2. Nepropagování konkurence není poukoutná praktika. Nepovolování propagovat konkurenci není pokoutná praktika. Uplatňování pravidel zveřejněných už v době vzniku fóra před mnoha roky není pokoutná praktika. Pokud se zamyslím, co by šlo v tomto kontextu považovat za pokoutnou praktiku, vzpomněl jsem si, když jiný IT server veřejně nabádal čtenáře, aby umisťovali na ostatní servery (magazíny, fóra; to bylo jedno) zpětné odkazy právě na něj (tzn. aby spamovali) - možná si vzpomenete, možná ne, není to ani důležité, pouze to zmiňuji pro ukázku a jistý rozdíl v chápání některých termínů a shluků písmenek.

3. trodas to popsal celkem výstižně.

4. Jde o pouhé uplatnění pravidel, která řada uživatelů dlouhodobě ignorovala, tzn. daný bod pravidel teď už není třeba kontrolovat (to bere čas) a uplatňovat nějaké postihy (to zvyšuje krevní tlak uživatelů). To, že provozovatel (ano, mluvím teď o sobě ve 3. osobě) zajistil, aby daný bod pravidel uživatelé jím provozované služby již nemohli ignorovat, je pouze logická reakce.

5. Tohle je také o uživatelích - není v našich možnostech kontrolovat, s jakým cílem vytvořil kdosi vystupující pod anonymním loginem XXX tolik a tolik odkazů na konkurenční server Y nebo Z.

Dalo by se k tomuto napsat celkem hodně písmenek, ale na věci to nic nezmění - ne dokud se nezmění samotní lidé a algoritmy vyhledávacích enginů.
17.11.2012 05:45
r34ktor[QUOTE=Karel Polívka;518825]Celková kvalita obsahu Světa hardware se meziročně poměrně výrazně zlepšila. Vytýkáte něco, co se přitom děje.[/QUOTE]
Kvalita obsahu je dost ošemetná věc. Jak ji vlastně hodnotit? Podle počtu shlédnutí, komentářů, zpětných linků? Je jasné, že když vyjde článek s bulvárním nadpisem, který píchne do zastánců nějakého tábora, strhne se flame, přičemž počet zhlédnutí a komentářů letí vzhůru. Ovšem vlastní kvalita obsahu je v drtivé většině případů bídná.

Já preferuji analytické články, jaké nabízí např. Tom's Hardware. Odsud tento typ s odchodem Eagla prakticky vymizel. To samé testy grafických karet - i před upozorňování chybí průběhy FPS (pro mě klíčová věc) a minima. U konkurence jsou standardem. Jedině práce pánů Vítka a Kovače má stabilně slušnou kvalitu. Když to shrnu, na místní magazín chodím čím dál méně, protože prostě nenabízí to, co hledám.
17.11.2012 06:04
kevin00Souhlas s r34ktorem. Na magazín chodím pouze kvůli nějaké soutěži, pokud si vzpomenu. A chod fóra, resp. jeho přívětivost pro mě osobně začíná být stejná jako kvalita magazínu. Už se ani nesnažím upozorňovat na nějaké chyby, s kterými se během "pohybu" po fóru upozorňovat, jelikož to nemá pražádný smysl. Buď je nám řečeno, že chyba není prioritní či se o chybě ví a někdy se napraví a nebo, že to je featura a názor či smysluplnost používání fóra pro uživatele je věcí vedlejší.
17.11.2012 06:15
trodasNo, abychom jen planě neplkali, tak bych rád upozornil, že když se někomu příspěvek rozpadne kvůli linku na konkurenci, tak stačí v tom linku změnit "http" na "h**p" a vše funguje normálně . To si myslím, že je rada k něčemu užitečná. Názory na kvalitu toho či onoho jsou totiž velmi subjektivní.

Osobně preferuji kritičtější (až lehce ironický k tvrzení výrobců) náhled a odstup před nekritickým nadšením z nové věci a když si vzpomenu na recenzi Lepa ventilátorů s převratnou vortex mřižkou, tak tam se recenzent zachoval zcela správně a kriticky se na ten blok v toku vzduchu díval. A jeho nedůvěra se potvrdila... a ocenění TREFA dostal ten Lepa ventilátor, který byl vyvážený a neměl tu mřížku... Na druhou stranu s zvyšující-se hloubkou chladiče je možné, že by vertexové rotující tok vzduchu mohlo a měl slavit nějaký úspěch... ale to je pouze spekulace, která by se měla ověřit :)

Není nikde řečeno, že je vše na SHW dokonalé. Nic není dokonalé a ani být nemůže. Jistě, průběhy fps jsou pro někoho důležité, mně stačí minimální, průměrné a maximálni FPS... ale to je individuální. I předmíra technických faktů může ledaskoho odradit a recenze má zůstat čtivá.

U flame (které lze poměrně snadno vyvolat, stačí publikovat nějaké nepopulární názory a skutečnosti a je tu flame jak blázen, viz. např. http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/69314 - http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/32096 - http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/18630 ) se dá pak těžko odlišit, zdali jde o kvalitu příspěvku a nekvalitu diskutujících či naopak... Rozhodně čtivost je veliká, leč většina příspěvků se smrskává na napadání autora příspěvku nebo obecně toho, kdo si troufá vyjadřovat nepopulární názory.
Znamená to vždy, že orginání příspěvek stojí za starou bačkoru? Ani omylem. Jen třeba píchl do vosího hnízda. Anebo třeba opravdu nestojí za nic... Často to v vřavě flamu zanikne a řeší se zcela něco jiného, než původní příspěvek - např. zdali autor není neonacista, komunista, snílek, slaboduchý, atd.

Toto snadné nálepkování je odkoukané z médií. "Intelektuálové jsou levičáci." Bác, konec, tečka, bodka. Nebudeme vyvracet co říkají, neb to vyvrátit nelze. Tak je označíme za levičáky a je to :D Už se jimi nemusíme zabývat.

Chci tím říci, že obecná kvalita diskuze je na diskutujících a nikoli na platformně (zde SHW fórum)...
17.11.2012 06:31
Karel Polívka[QUOTE=r34ktor;518828]Kvalita obsahu je dost ošemetná věc. Jak ji vlastně hodnotit? Podle počtu shlédnutí, komentářů, zpětných linků? Je jasné, že když vyjde článek s bulvárním nadpisem, který píchne do zastánců nějakého tábora, strhne se flame, přičemž počet zhlédnutí a komentářů letí vzhůru. Ovšem vlastní kvalita obsahu je v drtivé většině případů bídná.[/QUOTE]
Věc názoru, došlo k výraznému zlepšení podle více metrik, díky čemuž jsem s vývojem magazínů spokojený. Ano, vždy by to mohlo být lepší, ale důležitý je výsledek v rámci souvislostí a možností. Navíc si nejsem jistý, zda mluvíte o aktuálním obsahu SHW, jelikož si nedovedu představit píchání do nějakého tábora např. u recenzí monitorů, které teď patří mezi nejčastější recenze na našem serveru (a těchto recenzí máme obecně nejvíce v porovnání s naší veškerou konkurencí).

[QUOTE=r34ktor;518828]Já preferuji analytické články, jaké nabízí např. Tom's Hardware. Odsud tento typ s odchodem Eagla prakticky vymizel. To samé testy grafických karet - i před upozorňování chybí průběhy FPS (pro mě klíčová věc) a minima. U konkurence jsou standardem. Jedině práce pánů Vítka a Kovače má stabilně slušnou kvalitu. Když to shrnu, na místní magazín chodím čím dál méně, protože prostě nenabízí to, co hledám.[/QUOTE]
Viz výše. Pavel Kovač + Jan Vítek - no vidíte, jen tímto tvrzením jste pochválil stabilně slušnou kvalitu naprosto drtivé většiny obsahu Světa hardware :-).

[QUOTE=kevin00;518831]Souhlas s r34ktorem. Na magazín chodím pouze kvůli nějaké soutěži, pokud si vzpomenu. A chod fóra, resp. jeho přívětivost pro mě osobně začíná být stejná jako kvalita magazínu. Už se ani nesnažím upozorňovat na nějaké chyby, s kterými se během "pohybu" po fóru upozorňovat, jelikož to nemá pražádný smysl. Buď je nám řečeno, že chyba není prioritní či se o chybě ví a někdy se napraví a nebo, že to je featura a názor či smysluplnost používání fóra pro uživatele je věcí vedlejší.[/QUOTE]
Co se týče fóra, souvisí to s komentářem výše ohledně magazínů - není možné se věnovat všemu, protože na to nejsou prostředky. Mnohem více se teď věnuji magazínům, což je na úkor fór a světe div se, našim serverům se v důsledku daří více, než když jsem na fórech řešil kde co, protože práci na fórech ocení málokdo (naopak u nich panuje věčná nespokojenost) a cílová skupina je výrazně menší než u magazínů, a tak to bylo a bude vždy. Jakákoli úprava (resp. jakákoli dobrá úprava) v magazínech přináší výrazně více ovoce. To jsou zkrátka prostá fakta.
23.5.2013 01:54
VencaXJe to taková pitomost, ale nefungují ikonky pro FB a Google+, které jsou vedle loga. Kromě tohohle fora to nejde ani na foru TVFreaku, jinak všude jsou.

Plus něco, co souvisí spíš celým webem, pokud jsem na stránce jakéhokoli z magazínů, tak jeho Fórum (resp. Galerie) nejdou rozkliknout v horním menu.
23.5.2013 07:47
astecFunkce Nové na fóru a Nové příspěvky dávají jiné výsledky vyhledávání. Nové příspěvky třeba neukáží poradnu
23.5.2013 08:54
zsdxTo je v poradku - Nove prispevky se tykaji tebe (vcetne nastaveni blokovanych temat) a Nove na foru je global pro vsechny.
23.5.2013 01:21
Karel Polívka[QUOTE=VencaX;533212]Je to taková pitomost, ale nefungují ikonky pro FB a Google+, které jsou vedle loga. Kromě tohohle fora to nejde ani na foru TVFreaku, jinak všude jsou. [/QUOTE]
Co to znamená, že nefungují ikonky? Vedle loga jsou pouze ikonky coby obrázky, které mají funkci odkazu - a jejich odkaz funguje na všech webech.

[QUOTE=VencaX;533212]Plus něco, co souvisí spíš celým webem, pokud jsem na stránce jakéhokoli z magazínů, tak jeho Fórum (resp. Galerie) nejdou rozkliknout v horním menu.[/QUOTE]
To je záměr. Pokud je člověk v magazínu SHW na kterékoli stránce, směřuje na homepage jeho logo o pár pixelů níže a na fórum textový odkaz také o pár pixelů níže. Není třeba mít tyto odkazy vícekrát pod sebou. Na fórech to bude taky upraveno tímto způsobem.
23.5.2013 01:51
jrxTaky jsem si toho všim:

[ATTACH=CONFIG]28520[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28521[/ATTACH]
23.5.2013 02:02
r34ktorPotvrzuji - http://www.svethardware.cz/img/ikonka_facebook.png a http://www.svethardware.cz/img/ikonka_Gplus.png neexistují.

[QUOTE=Karel Polívka;533228]To je záměr. Pokud je člověk v magazínu SHW na kterékoli stránce, směřuje na homepage jeho logo o pár pixelů níže a na fórum textový odkaz také o pár pixelů níže.[/QUOTE]
Působí to divně. Lepší by bylo neaktivní dvoji úplně vypustit.
23.5.2013 02:11
VencaX[QUOTE=Karel Polívka;533228]Co to znamená, že nefungují ikonky? Vedle loga jsou pouze ikonky coby obrázky, které mají funkci odkazu - a jejich odkaz funguje na všech webech.[/QUOTE]

Přesně jak psal Jiri@tncm, nezobrazují se ty ikonky, jen textový odkaz. Na tvfreaku mi to taky nešlo, kupodivu u digimanie a světa mobilně funguje správně.

[QUOTE=Karel Polívka;533228]To je záměr. Pokud je člověk v magazínu SHW na kterékoli stránce, směřuje na homepage jeho logo o pár pixelů níže a na fórum textový odkaz také o pár pixelů níže. Není třeba mít tyto odkazy vícekrát pod sebou. Na fórech to bude taky upraveno tímto způsobem.[/QUOTE]

Dobře, to chápu, ale to už by taky bylo možné rovnou z té horní lišty ty "odkazy" na SHW dát rovou pryč, když tam vlastně teď jsou úplně k ničemu... to že tam není potřeba, to dejme tomu chápu, ale já třeba používal ten odkaz na forum, co je v horní liště, a teď najednou nejde.
23.5.2013 02:27
Karel Polívka[QUOTE=VencaX;533233]Přesně jak psal Jiri@tncm, nezobrazují se ty ikonky, jen textový odkaz. Na tvfreaku mi to taky nešlo, kupodivu u digimanie a světa mobilně funguje správně. [/QUOTE]
Opraveno na SHW a TVF.
[QUOTE=VencaX;533233]Dobře, to chápu, ale to už by taky bylo možné rovnou z té horní lišty ty "odkazy" na SHW dát rovou pryč, když tam vlastně teď jsou úplně k ničemu... to že tam není potřeba, to dejme tomu chápu, ale já třeba používal ten odkaz na forum, co je v horní liště, a teď najednou nejde.[/QUOTE]
Je to zkrátka lišta, která zobrazuje, jaké projekty máme, a proto je zde zahrnut i server, na kterém se člověk právě nachází, ale už na něj nevede odkaz, viz výše.
12.9.2013 06:31
SalamanderPo posledním updatu fóra mám problém se zobrazováním českých znaků + v aktivitách jsou špatně nalinkované odkazy na témata, viz příloha.

Browser: Chrome [FONT=Lucida Grande]29.0.1547.65[/FONT]
12.9.2013 08:29
hugostieglitznefunguje odkaz můj obsah a témata obsahující mé příspěvky
12.9.2013 08:57
Karel Polívka[QUOTE=hugostieglitz;543168]nefunguje odkaz můj obsah a témata obsahující mé příspěvky[/QUOTE]
Už ano.
12.9.2013 11:27
trodasAha, no je dobře, že to už šlape...
Ale také zmizelo jisté téma s největším množstvím příspěvků... :D To je záměr? :p
12.9.2013 11:42
Karel Polívka[QUOTE=trodas;543191]Ale také zmizelo jisté téma s největším množstvím příspěvků... :D To je záměr? :p[/QUOTE]
Ano, je to záměr.
13.9.2013 11:08
r34ktorV http://www.svethardware.cz/forum/activity.php nefungují odkazy na sekce (projevuje se i v jiných částech fóra).

[QUOTE=Karel Polívka;543192]Ano, je to záměr. [/QUOTE]
WTF?
13.9.2013 12:57
Karel Polívka[QUOTE=r34ktor;543210]V http://www.svethardware.cz/forum/activity.php nefungují odkazy na sekce (projevuje se i v jiných částech fóra).[/QUOTE]
Bohužel to bude muset počkat, až si na to najdu trochu více času (teď se potřebuji věnovat něčemu jinému - z fleku to nějakým přepínačem nebo tlačítkem neopravím). Při aktualizaci fóra téměř vždy přestane něco fungovat a je pak třeba se tím zabývat (jsou tu desítky různých modifikací) a věnovat tomu mnohem více času, než jak by se zdálo. I z tohoto důvodu (druhým důvodem je bezpečnost jako taková, jelikož zde včera došlo i přes nejnovější verzi vBulletinu opět k několika pokusům o hacknutí) budu v nadcházejících dnech a týdnech rušit některé přídavné funkce, které nejsou již využívány, nebo mají pro server malý přínos (např. iTrader).
[QUOTE=r34ktor;543210]WTF?[/QUOTE]
Pro chat může každý využívat služby k tomuto určené. Přínos toho tématu plného výpadů, hádek a všemožných nesmyslů (klasický chat alá co kdo zrovna dělá, jak je venku, kolik kdo vypil alkoholu, jak je česká politika na nic apod.) mělo pro server nulový přínos. Že jej zruším, jsem oznamoval už před X měsíci a tehdy kolem toho byla i diskuze (někteří uživatelé moc chtěli, aby bylo téma ponecháno aspoň do doby, než dojde k překročení hranice 100 000 příspěvků, což se už dávno stalo), pro kterou už není prostor - jedná se o konečné rozhodnutí. Proto příspěvky, které se k tomuto budou vracet a snažit se to dále pitvat, budou považovány za porušení pravidel.
13.9.2013 01:05
trodasAha, stačilo říci, já to varování nějak nezachytil, má chyba :shut
13.9.2013 01:16
r34ktor[QUOTE=Karel Polívka;543211]Že jej zruším, jsem oznamoval už před X měsíci a tehdy kolem toho byla i diskuze (někteří uživatelé moc chtěli, aby bylo téma ponecháno aspoň do doby, než dojde k překročení hranice 100 000 příspěvků, což se už dávno stalo), pro kterou už není prostor[/QUOTE]
Smazání stávajících příspěvků není problém. Uleví se databázi. Ale zrušení tématu je chyba. Drželo tu lidi a to je pro fórum důležité.
14.9.2013 08:54
Karel Polívka[QUOTE=r34ktor;543210]V http://www.svethardware.cz/forum/activity.php nefungují odkazy na sekce (projevuje se i v jiných částech fóra).[/QUOTE]
Opraveno v seznamu aktivit. Pokud se to projevuje ještě někde jinde, potřebuji uvést kde.

Nově se zde před názvem tématu zobrazuje prefix, pokud nějaký existuje.
18.11.2013 09:17
drk22České 3D tiskárny Visions3DPrinter pro domácnosti míří na trh
Nefunguje odkaz na diskuzi, píše něco o cyklycké chybě...
26.11.2013 10:31
trodasTýdenní šance se vždy dala (zejména poté, co se jí člověk zůčastnil) vypnout. Nyní to již nejde. Je to chyba, nebo záměr?
(proč měnit něco, co fungovalo?)

Nebo se to stalo/děje jen v mém případě a jiní mohou zavřít/vypnout tu "Týdenní šance (25.11. - 1.12.)" ...? :confused:
30.4.2014 09:55
DrZelenkaDnes jsem si všiml, že se na fórum nedá dostat přes tapatalk. Byly prováděny nějaké změny? Mobilní verze vbulletinu je oproti tapatalku citelně hůře přehledná.
13.5.2014 01:33
trodasA já bych měl poznámku, že cca. tak 14 dnů zpět se přestaly ve výsledcích vyhledávání zobrazovat stránky u threadů, aby se tak dalo jít vždy na tu poslední a nezatěžovalo se fórum zobrazením první stranky a pak teprve zobrazením poslední.
22.12.2015 08:42
johny__gUpozornění na týdenní šanci dorazilo v pátek odpoledne. Pokud nechcete aby se lidé účastnili, nebo aby se účastnili jen ti kteří denně proklikávají SHW web (a generují zisk), tak to řekněte rovnou.