Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Reference (closed) vs custom (open) cooling design

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

S příchodem nových grafických karet od Nvidie přemejšlim o výměně. Můj favorit je zatim ZOTAC GeForce GTX 1060 AMP! Edition 6GB problém je ale v tom, že podle videa u open cooling design uniká teplo dovnitř case. V mým případě to může bejt problém, protože v mým casu je problém s odvětráním protože je to HTPC desktop. Má tu někdo zkušenosti s referenčním chladičem kterej má údajně lepší odvod tepla ven?

Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Donald64
    Registrace
    Sep 2012

No samozřejmě, klasické provedení vyfukuje teplý vzduch do case (k CPU), kde se následně vyfouknut ven. Pokud nemáš v case ventilátory, tak to skutečně může být problém, jelikož se ti uvnitř bude akumulovat teplo. V tom případě je pak lepší zvolit founder's edici, která vyfoukává teplý vzduch rovnou z case (fouká přes to mřížování, jak tam jsou konektory k monitoru). Ovšem jsou to vrtulníky, takže nečekej nic moc tichého, ale to je hold daň tohoto provedení.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Větráky tam mám 3. Intake 12 cm a 2 exhaust 6 cm, ale je to málo. Když sundám kryt tak se dostanu na teploty o 6 - 8°C nižší, takže mám v plánu udělat perforovanej vršek jako mají zesilovače. Navíc mám obavy, že se tam ta dlouhá kata nevejde.

Podobná témata

1. coldzero.eu Custom parts
    Od lucikmucik v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-02-2016, 23:52
  2. C: NetBeans: undefined reference to ...
    Od typek.cz v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-10-2012, 22:20