Zdravim, mám takovej problém, už se v tom vrtám 4 dny a za boha už mě nic nenapadá jak to vyřešit.... jde o to, že mám zapojený sluchátka s mikrofonem, a když mluvím s někým a u toho hraju hru/koukám na YT, tak to slyší i druhá strana, co jsem testoval přes echo sound test, tak to je strašně moc slyšet, i když to v repráčku na liště stáhnu třeba na 1.

Další zajimava věc, že aby mě bylo slyšet, tak musim mít povolený "směšovač stereo", když mám povolenej jenom mikrofon tak mě není slyšet, jakoby ho to nedetekovalo vubec. A další věc, když vypojím mikrofon, tak zvuky z PC sou slyšet dál, jen můj hlas ne.....

Co jsem zkoušel:
Měnít zapojení do PC - funguje to jen ve předním panelu.
- hrát si s nastavením windowsu a zvuku (měnit urovně hlasitosti, měnit výstupní a vstupní zařízení, zapínat a vypínat "poslouchat toto zařízení", zakazovat směšovač stereo)
- měnit nastavení v Realteku
- aktualizovat drivery přes správce zařízení (pozn. žádný vykřičník nikde není), vypínat všechny věci co mají něco společnýho se zvukem ve správci zařízení
- koukal jsem se na stránky mé ZD na verzi driverů (měly by být aktuální, porovnával jsem s drivery na DVD).
- zkoušel starý sluchátka - žádná změna
- zmenšit/zvětší "zesílení mikrofonu"
- měnit nastavení skypu a TS (mikrofon nereaguje/sám se dává na "vypnuto"), funguje jen když nastavím "směšovač stereo"
- v nastavení grafiky vypnout "nastavení digitálního zvuku"

PC Sestava: ZD - MSI MB Sc LGA1151 H370 GAMING PRO CARBON
Zvukovka - integrovaná 7.1
Sluchátka - https://sluchatka.heureka.cz/omega-ovh4050/recenze/
OS - W 10 Home
GK - nVidia GeForce GTX 1060, 6 GB

Děkuju za rady, doufám, že se to u knoečně vyřeší, je to otravný hrát všechno bez zvuku.....