Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Testovani stability

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

9550 je už dost stará, ale zdá se, že AMD pro ni dělá podporu stále. Takže stačí stáhnout nejnovější Catalyst ( 7.9: http://game.amd.com/us-en/drivers_ca...=xp/radeonx-xp pro XP a http://game.amd.com/us-en/drivers_ca...common-vista32 pro Vistu ).
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od TomasOxx Zobrazit příspěvek
    tj v pytli, test tim programem bez chyby 900 minut (povrch chladice mel 70°C) a prvni hra warcraft , chladic jen 55°C a restart VPU. Nejake doporuceni pro radeon 9550 ? verze ovladacu pro ni, pro chipset, nastaveni biosu ?
    Ovladace chipsetu dej nejnovejsi.... Catalysty urcite nezkousej 7.9, to jsou narychlo vytvoreny pokusy o optimalizaci karet HD2xxx a pro tvoji kartu tutove optimalizovany nebudou. Zkus nejaky 6.X.... Taky bych zkusil Catalysty bez CCC (pouzij treba ATT)....
    Btw. kdyz uz si zacal o tom WoW, mozna ti pomuze tohle, neboli funkce "Hledat"....

A nikde sem tu necet, jestli je to AGP? Tam bys moh zkusit v BIOSu AGP 4x nebo treba vypnout FastWrite....

EDIT: na tom WoW mas posledni patch? Delaj to i jiny hry?
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 09-10-2007 v 01:52

Registrace
    Sep 2007

No, i kdyby Catalyst 7.9 byl zaměřený jen na HDčka ( což nejspíš je ), pořád budou ovladače pro 9550 obsahovat nejnovější vylepšení, ne?

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    No, i kdyby Catalyst 7.9 byl zaměřený jen na HDčka ( což nejspíš je ), pořád budou ovladače pro 9550 obsahovat nejnovější vylepšení, ne?
    Ano, vylepseni pouze pro posledni modely (HD2xxx a mozna 1950).... vylepseni typu podpora HD videa a vypoctu na novych architekturach cipu v nejnovejsich DX10 hrach jsou pro 9550 celkem k nicemu.
    Starsi karty typu 9550 budou Catalysty 7.9 podporovat, ale tezko je jakkoliv optimalizovat. Jak sem uz psal, v tomhle pripade bych urcite zkusil nejaky 6.x bez CCC.... muj nazor
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 09-10-2007 v 14:00

Registrace
    Sep 2007

Jo, souhlas, CCC je asi k ničemu. Ale těžko se mu bude shánět nějaký starý Catalyst, když to, co mu poskytne 6.9 ( třeba ) mu poskytne i ta 7.9. A 7.9 najde určitě mnohem snadněji. Taky si myslím, že R9550 už dávno nebude na seznamu vyvíjených ovladačů, ale dokud je zahrnut v podpoře, přijde mi zbytečné pracně hledat staré ovladače.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Jo, souhlas, CCC je asi k ničemu. Ale těžko se mu bude shánět nějaký starý Catalyst, když to, co mu poskytne 6.9 ( třeba ) mu poskytne i ta 7.9. A 7.9 najde určitě mnohem snadněji. Taky si myslím, že R9550 už dávno nebude na seznamu vyvíjených ovladačů, ale dokud je zahrnut v podpoře, přijde mi zbytečné pracně hledat staré ovladače.
    Zas tak pracny to neni....
    http://searchsupport.ati.com/promose...p_f=ISO-8859-1

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mno, tak jsem zase pro jistotu otestoval ramky a sou OK podle memtestu. Zkousel jsem vypnout FW a vpu recovry se sice neobjevilo, ale 3x se mi resetl od te doby komp pri hrani her , taky mi pri vypnutem FW vzrostla narocnost na CPU programu tv karty z 2-3% na 98-99% , dale jsem zkusil agp 4 a ne 8... v biosu je pevne 8, tak jsem to dal v ovladacich a uz sem se nedostal do windows Mam ztoho radost no...

Registrace
    Jun 2007

Pro AGP radeony nema cenu pouzivat novejsi drivery nez 7.7! Zkousel si starsi Catalysty?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Otestování stability PC
    Od Rosta43 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 20-11-2010, 16:05
  2. Přetaktování - Test stability a benchmark
    Od curtissek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-10-2010, 23:13
  3. AMD Overdrive Stability test