Zdravím,
************************************************** **************************************************
jelikož jsem celkem tupec, ani nevím jak přesně bych tento problém popsal
U většiny herních launcherů a u přihlášení, se mi nejde přihlásit z důvodu třeba "mockrát jsi se snažil přihlásit" nebo "neobvyklá aktivita sítě"
jinými slovy, už asi měsíc mám "Acces Denied" na steamu, na lolko se nepřihlásím, minecraft launcheru taky ne a ani do Epic games launcheru.
Steam je nejspíš nějak banned na ip, protože přes vpn se normálně přihlásím, ale u riot, minecraft ani epic games launcheru to takhle nefunguje.
Taky musím dost často odklikávat reCaptcha, řekněme každý 2.-3. login na většině webech, takže bych řekl, že se něco děje.
Jsem připojený na velké síti, u nás v domě vedeme internet do ostatních bytů, řekněme do třetiny, všichni jsme teda asi pod jednou veřejnou ip (alespoň myslím že to takhle funguje), moc netuším jak to celý funguje, ale myslím že by to mohlo mít něco společného s mým problémem, netuší tu alespoň někdo, v čem by mohl být?

Moc děkuju za jakékoliv rady, fakt už nevím co dělat..
************************************************** **************************************************