Dobrý den,
mám již několik měsíců nový Acer nitro 5 a jsou s ním jen samé problémy. Konfigurace je I5 8300H, Geforce GTX 1050, 8GB RAM a 1TB HDD s Intel Optane. Asi před dvěma týdny záhadně přestal fungovat, ještě štěstí, že byl těsně začátek semestru, takže jsem na něm neměl nic důležitého. Šel na reklamaci, tam přeinstalovali systém a do notebooku dali nový Optane. Nyní mám ale úplně jiný problém. Systém nějak nedokáže nainstalovat aktualizaci 2018-10. Dost mě to štve, protože se to stalo tak po dvou dnech od reklamace. Pointa je v tom, že to jako předtím vypadá, že si systém s Intel Optane neumí poradit a stále píše v podstatě to, že jsou narušeny soubory systému, a tak nemůže aktualizaci nainstalovat. Zkoušel jsem chkdsk /f a taky sfc. Chkdsk nic nenajde a sfc píše, že jsou některé věci špatně, ale neumí je opravit. Nevíte, co s tím? Už jsem zkusil skoro všechno. Na notebooku se nedá pracovat, protože instalace aktualizací samotný 5400 rpm disk vytíží na maximu, takže se seká, jak deset let starý, neudržovaný počítač. Děkuji moc za radu. Notebook nutně potřebuji do školy.