reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Složky problém ?

broucinci (2)|7.10.2007 18:00
Zdravim všechny.potřebuju poradit.stává se mi to skoro ob každé zapnutí pc.zapnu,naběhnou xpčka.a když chci kliknout na jednu složku,a vlézt do ní,rozsvítěj se mi třeba ještě 6 jinejch složek najednou,a všechny se otevřou.kde hledat problém ? pak musít dát reset tlačítkem natvrdo,a bud to udělá ještě jednou po naběhnutí,nebo to jede normálka.díky moc všem
eraser (0)|7.10.2007 18:22
Dalo by sa to ukázať obrázkom, prípadne by si mohol natočiť krátke videjko (napr. cez InstantDemo), ktoré by tento tvoj problém umožnilo zobraziť?
ICEBOSS (3435)|7.10.2007 18:42
co nejakej vir/spyware?
Styryx (351)|8.10.2007 09:58
Něco podobnýho se mi stávalo, když jsem na klávesnici používal kombinaci RAlt-RShift-písmeno (pro speciální anglický znaky na český klávesnici, např. levá a pravá složená závorka), a na klávesnici potom zůstal "viset" jakoby zmačknutej Ctrl (což mi trvalo taky docela dlouho a dost restartů, než jsem na to přišel, protože v tý klávesový zkratce se Ctrl vůbec nemačká, ovšem RAlt jsem se pak dozvěděl funguje v určitých případech zhruba jako Alt+Ctrl) - začalo to pak dělat takovýhle podobný podivný věci, i s myší (logicky) apod. Odblokovalo se to stisknutím další kombinace s Ctrl, např. Ctrl+Enter.

Možná to je nějakej podobnej případ, možná ne (třeba by se mohla nějak blbě "inicializovat" klávesnice) - zkusil bych vypojit a znova zapojit klávesnici, vypojit a znova zapojit myš, a zkusit použít jinou klávesnici a myš (pro vyloučení/potvrzení, že to je nějaká z těchhle komponent). Může to být samozřejmě i někde dál, třeba v řadiči na desce (pokud jsou PS/2, zkusil bych třeba jinou USB a naopak), na vině může být třeba i napájení desky (po určitý době - jednom dvou zapnutích - se "stabilizuje" apod.).
crasher.km (919)|8.10.2007 10:30
skusil jsi připojit klávesnici do jiné díry ?? popř. jestli máš na PS/2 ,tak odpojit,připojit...
Pokud nepomůže,projet spywarem, pokud ani to -clean registr , pokud ani to ,formát
broucinci (2)|13.10.2007 16:10
viry spamy nic.new instalace.antivir,i na štěnice programy.udělá to jakákoliv složka.když mám na ploše tento počítač,koš,hry,programy,seznamy,atd....,tak stačí kliknout na jednu,a zmodraj ještě ktomu třeba 5 ostatních složek,a všechny se najednou otevřou sami.nic s tim neuděláš.pozavíráš okna všechny,pak chceš zas jen jednu otevřít,a opět to samý.restart,a bud to dělá zas nebo to jede v pohodě.restart nejde,musím restart tlačítkem natvrdo.nevím si rady ......
Petr S. (1220)|24.10.2007 17:48
Tak to je fakt divný :notsure Před tou reinstalací Winů jsi prováděl format, že?
dzandra (1368)|27.10.2007 16:33
Musí to dělat klávesnice. Zažil jsem to už víckrát. Prostě máš nejspíše zaseknutý shift nebo něco podobného, zkus si pujčit jinou klávesnici a vyzkoušej
Intri (3490)|27.10.2007 18:37
Jj, taky bych to svedl na klávesnici. Taky se mi to stávalo u jedné klávesnice a řešil jsem to tři dny, než jsem si všiml, že Shift leze do své výchozí pozice trochu nemotorně a někdy se zasekne poněkud nakřivo.
Petr S. (1220)|2.11.2007 06:07
Asi to bude opravdu HW problém, i když nedokážu pochopit, jak by tohle mohla vyvolávat poškozená klávesnice. Každopádně doporučuji periferie vyměnit a prozkoušet...
pas!k (3765)|2.11.2007 06:40
Takto se obcas projevi nejake druhy keylogu.. zkus projistotu pc odvsivit ..
Lindows Hlista (161)|2.11.2007 12:59
no tiez by som to videl na nejaky virus, ale....zazil som uz podobnu nelogicku haluz a nakoniec sme prisli na to, ze chalan trosku oblial klavesnicu, sice ju vysusil a tvarila sa ze normalne funguje, ale obcas stvarala riadne zahadne veci. Ja by som odporucil v prvom rade vyskusat druhu klavesku. Tak aspon vylucis HW problem...
eraser (0)|3.11.2007 16:11
[quote=Lindows Hlista;58906]chalan trosku oblial klavesnicu, sice ju vysusil a tvarila sa ze normalne funguje, ale obcas stvarala riadne zahadne veci[/quote]Tak toto som zažil tiež, takže s tým musím jednoznačne súhlasiť.