Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Bootování

Nováček
    Registrace
    May 2006

2 systemy zvazuju uz dlouho, ale musel bych trochu prerozdelit disk.. tz. nejak "uklidit" 200G dat coz je temer nadlidskej ukol

Ty ovladace to mi moc nepomuzou. Protoze doma mi to pak nejede jen do nouzaku takze uz je celkem jedno, jestli pustim obnoveni nebo naistaluju ovladace..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Ja bych si koupil dalsi HDD. Jeden bych pouzival jen doma a druhy ve skole. Aby jsi nemusel kazdy den otvirat skrin PC tak si treba kup i suplik na HDD. zda se mi to jako nejjednodusi reseni!

Mimochodem na jake skole studujes? Bracha to ma podobne! Treba se znate! :-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Dnes mě prostřednictvím e-mailu kontaktoval Libor Petr s prosbou, abych sem napsal řešení problému s bootováním. Pan Petr se nechtěl registrovat, získal na mě kontakt a píše:
    Citace Původně odesláno od Libor Petr
    At uz si o duvodech prenaseni disku myslim cokoliv, reseni je trivialne jednoduche - pravym mysim tl. na Tento pocitac - vybrat vlastnosti - zalozka hardware a dole je tlacitko "Hardwarove profily" . Zkopirovat pred odchodem do skoly zkopirovat aktualni hw profil do noveho profilu treba s nazvem Skola a nastavit volbu "Cekat dokud uzivatel nevybere profil". Po bootu se system zepta, ktery profil ma zvolit a nechate ho na prislusnem profilu nadetekovat vsechna zarizeni a nainstalujete spravne ovladace. Po prichodu domu prepnete na puvodni hw profil a pracujete. Pokud bude vse fungovat (jako ze by melo, uz jsem to parkrat zkousel) nastavite libovolny profil jako defaultni, ktery bude automaticky aktivovan po xxx sekundach.
    Jedine co si musite pohlidat je, aby se Vam po startu automaticky nespousteli nejake programy zavisle na hw, typicky treba ATI CC, kdyz zrovna pouzivate profil s nVidia kartou. Ale prumerne znaly uzivatel si s tim poradi.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    Dnes mě prostřednictvím e-mailu kontaktoval Libor Petr s prosbou, abych sem napsal řešení problému s bootováním. Pan Petr se nechtěl registrovat, získal na mě kontakt a píše:
    HW profily jsem zkousel jako vubec 1. reseni, avsak jak jsem zjistil HW profily jsou k nicemu, protoze aby se dalo nabootovat na obou platformach, tak musim prepsat asi 3 soubry a nejaky registry, s tim si vsak HW profil neporadi a efekt je tak nulovy..

to tgfh: jedna se o skolu v HK

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

V Hradci Kralove? Tam bracha pujde studovat bude na internatu ( jsme ze severni moravy) jde na skolu SSAKHK, stredni skola aplikovane kybernetiky hradec kralove (obor virtualni grafika)
    Rikal ze na intrernate musi mit svuj PC a do skoly musi nosit HDD, ale zepry tam maji v PC HDD a nainstalovany OS, ale nevi to jiste.....

Jinak jak rikam kdyz si koupis dalsi HDD budes to mit nejjednodusi! Bracha tam bude mit taky 2 HDD.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Bootovaní z CD
    Od iLianik v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-10-2010, 11:13
  2. 3,5" HDD SATA: Bootování ze Sata
    Od Benobi v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 08-11-2009, 11:05
  3. Windows XP: bootování do XP