Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Sdílené dokumenty excel - problém

Nováček
    Registrace
    Dec 2016

Zdravím všechny, nevím si rady s problémem sdílených dokumentů. Mám sdílenou složku na serveru a v ní jsou další podsložky které obsahují i ruzné docx a xlsx soubory. Xlsx dokumenty chci mít sdílené pro více uživatelů takže jsem nastavil sdílený sešit ale ted mi nastal problém že některé funkce které dřív byly dostupné jsou teď šedé a nefunkční. Např. sloučit buňky nebo nastavit heslo na celý dokument atd. Práva do sdílených složek mám nastavená správně. Pro čtení i zápis. Neví někdo co je špatně?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2016

Tak jsem zjistil že problém je v nekompatibilitě formátu protože excel byl vytvořen před lety v Office 2010 a ted v nových verzích jsou nepodporované různé prvky tech tabulek. Takže sdílení sešitu není řešení. Takže zrušit sdílení a najít řešení jak zařídit aby mohl jeden uživatel ten excel editovat a spravovat a ostatní do něj mohli aspon nahlížet..

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Neni neco takoveho podporovano v office online? Ono obecne mit na disku soubor, aby do nej hrabalo nekolik lidi neni idelani, radsi nejaky server, kde se s tim od zacatku pocita - google docs nebo pripadne obdoba od MS..

Podobná témata

1. Problém - Excel
    Od souteh v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-03-2016, 20:26
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2010, 06:09
  3. Zvyseni sdilene graficke pameti
    Od Georginek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 12:12