reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

BIG-TOWER xxl

ondra_v (61)|10.10.2007 15:26
Dobrý den,
mám opatřit PC větších rozměrů. Ideálně 12 5.25 pozic + 4HDD interně.
Podařilo se mi zatím najít pouze Chieftec JS-1500.
Jeden z požadavků je, (je to pro lidi, kteří mají velmi neobvyklé požadavky, je to pro grafické studio) aby byla v béžové barvě, tak bych ji musel v nejhorším nechat někde nastříkat.
Nechtějí RACK.

Ideálně by byla Chieftec AR-2000-OP ale tu sem již nikde neviděl na prodej, či Chieftec JS-2000 - nechat přestříka. Pak jsem ještě objevil Server case AOpen H800A, ale musel bych dát dvě skříně na sebe, což by nebylo ideální.

Poraďe mi prosím nějaké další velké skříně, či jak ji a kde nechat přestříkat pokud je to nějak nároční a doma to nejde. (je možné aby to přestříkal automechanik)

Budu rád, když mi napíše další možnosti.
Smeli (2302)|10.10.2007 16:15
Obávám se case s 12x 5,25" se nedá sehnat (u Big Toweru b pozice zabraly snad 90% prostoru čela), maximum sem viděl 7 (tuším to byl CoolerMaser).

Ech, béžová? Neutekli odněkud (nic proti barvě, ale case v béžovém sem neviděl)?
diverman (5)|10.10.2007 17:59
Chieftec WH-02B-B-OP a starsi model WH-01B-B-OP (obe 9 pozic, zadna interni, doporucuju v kombinaci s Chieftec S-ATA backplane)
ondra_v (61)|11.10.2007 15:59
Dnes jsem s nimi mluvil. Barva nemusí být béžová. Může být v barvě slonová kost nebo světle šedá jako monitory Eizo. (já osobně rozdíl v odstínech nějak moc nerozlišuji, připadá mo to tak nějak vše béžové). Ještě by to mohlo být bílé jako nátěr stěn v místnostech.

Jejich požadavky jsou poněkud neobvyklé. Při komunikaci s nimi se musím dost ovládat.

Velké skříně jsem nikde ve světlé barvě (stříbrnou nechtějí) neviděl na prodej.
ondra_v (61)|13.10.2007 19:10
Takže jsem přišel na to, že je tam skříň, která se mu líbí, ale již ji má jiný uživatel, ten je ochen mu ji přenechat, ale chce stávající součastky přemonotovat do skříně IBM NetVista, kterou měl pár let předtím, ale již nesplňuje požadavky výkonu, tak je ve nevyužitá na hůře.
Je možné dát do skříně IBM NetVista (výhážu z tama co tam zbylo) a dát tam desku ATX 30.5x24.5cm a nový zdroj. Půjde to tam nacpat?