Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: prosim o radu nelze pridat vic ram

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Ahoj,prosím o radu mam zakladní desku GA-B85-HD3 .

Od koupe desky mam pripojene v pc dvě ramky kupovane s deskou 2x4gb ballistix ddr3 viz foto https://imgur.com/a/DabW5Z9

uz od zacatku lze dat ramky pouze do slotu DDR3_1 a do DDR3_3 pri vlozeni ramky do dalsich dvou slotu se pc nepusti viz foto z manualu https://imgur.com/a/xLz0X2K

ted jsem kupoval dve ramky se stejnou frekvenci ale stejne jako sve stavajici ramky samostatne lze pc pustit ale po vlozeni do slotu 2,4 se pc nepusti jsem bezradny prosim o radu

vlastne ram nefunguji ani v dualu protoze kdyz je dam do stejne barvy slotu tak se pc zase nepusti ramky funguji a pc se pusti pouze pri vlozeni do slotu 1,3 nebo i samostatne do prvniho ci tretiho slotu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Dle manualu by dual channel mel byt ve slotech 1 a 2 (strana 10) - smerem od procesoru ctvrty a druhy. V nich pameti funguji? Toto by mela byt idealni konfigurace v pripade dvou modulu..
    Pro pripad ctyr modulu - je idealni aby vsechny byly totozne (a samozrejme ani pak to nemusi fungovat). RAM mi prijde jako alchymie - ted mi novy RAID radic ukousl 2 RAM sloty kvuli kuriozni (avsak pravdepodobne standradni) konstrukci desky.
    Kdyby to proste se ctyrmi moduly neslo, tak je jeste varianta nakupu 2x8 GB..

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

moc dekuji za odpoved ale bohuzel pri kazde snaze pripojeni pameti do 2,4 pc nenajede ted jsem updatoval i bios a nic

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

takze to vidím prodat sve 2x 4gb a vzit 2x 8gb

Nováček
    Registrace
    Feb 2018

Podobná témata

1. Nelze přidat ICQ číslo s ikonu pod avatar
    Od Dash-POWER(CZ) v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-07-2012, 17:35
  2. Další 4GB RAM, nestabilní PC, prosím o radu
    Od Solaris1 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 18:37
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-11-2010, 12:58
  4. Nelze přidat session na poloprázdné DVD
    Od nonevim v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-03-2010, 15:41
  5. prosím o radu - 1066MHz RAM v MSI P35 desce?
    Od deahe9 v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 07-09-2008, 19:02