Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: kopírování souborů na nové HDD a SDD

Občasný diskutér Avatar uživatele Mi.Lek
    Registrace
    Aug 2007

Hezký den,

bude mi stačit disky naformátovat, udělat oddíly a označit původními písmenky ze starých disků (za předpokladu, že to nebude systémový disk samozřejmě), a nebo k takovému přenesení dat potřebuji mít nějaký program?

Jako příklad:

Na oddílu D: mám stažené programy, které používám při instalaci nového systému. Tento disk s tímto oddílem bude nahrazen větším. Stačí vytvořit na tom větším oddíl, kam tyto soubory překopíruji, označit jej jako D: a starý potom vytáhnout?

Předem díky za reakce.

edit:
    systémem je Win10 v aktuální verzi
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Já používám program Acronis True Image, který dokáže klonovat i systémové disky. Lze použít HDD (SSD) s větší i menší kapacitou.
    Samo že na novém disku musí být dostatek místa na objem převáděného objemu dat!
    Samsung ke svým SSD dodával program Data Migration.
    Oba programy dokázaly provést věrné kopie HDD, kde jsou funkční Win10 i nainstalované programy.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Jestli na disku neni nic, na co by system (pagefile) nebo nejake bezici programy v dobe presunu sahaly, staci normalne prekopirovat, staremu disku zmenit pismenko a to puvodni dat novemu disku.
    Gigabyte P55A-UD3R | Intel Core i7-860 @ 4095 MHz + Noctua NH-D14 | Kingston DDR3 4x4 GB @ 1560 MHz | nVidia GeForce GTX 970 | Corsair AX760i + APC BR1500G | OCZ Vertex 3 120 GB | Crucial MX100 250 GB | Adaptec 8805 + 4x WD121KRYZ | Dell U2711 | Logitech G3 | Corsair K70

Občasný diskutér Avatar uživatele Mi.Lek
    Registrace
    Aug 2007

Díky za odpovědi. Veškeré systémové soubory jsou na jiném disku, který zůstane v PC.

Podobná témata

1. SDD a rychlost načítání aplikací z klasického HDD
    Od meti v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-11-2016, 15:17
  2. Kopirovani souboru s BAD sektory
    Od hl.hl v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2014, 00:04
  3. Pomalé kopírování souborů přes USB
    Od arkij v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 25-04-2011, 18:48
  4. kopírování do přenosného hdd
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení