Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 67

Téma: NFS carbon - sekani grafiky a pak final zasek

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Lo Zobrazit příspěvek
    Na obrazku je jen vysek ....
    Skoda, mels tam najet kursorem, aby to ukazalo teplotu.... ale tipuju to tak na 105-110°C, coz uz je opravdu dost. Mozna si objevil pricinu svyho problemu, zacni vic chladit....
    Btw. nemas tu 26xt nahodou pasivni?
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 13-10-2007 v 00:58
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Jo, očividně se asi zpomalí jádro kvůli vysoké teplotě...

Lo Lo je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Je tam 109, ale to je delsi dobu, ale posledni je vzdycky 109, takze je to uz treba bliz ke 110 a pak se to zpomaly.

Kua proc delaj grafiku s pasivnim chladicem, kdyz neumi jet.

Jo, mam pasivni 2600XT - proto sem na zacatku psal ze je od MSI!

DETAILNEJSI PRUBEH:

windows(neni to videt od zacatku - ve windows ma asi jeste o neco min - 66 stupnu) > furt to leze pak se to kolem 108-109 zastavi, pak na konci je to sekani a pak by to zase vylezlo, ale bohuzel se projevila stara znama chyba o tom driveru (ta, o ktere uz jsem si myslel, ze je fuc). Takze to tam uz neni videt.

Samozrejme to muze padat prave kuvli tomu prehrati, ze ...

Jo a vytizeni cpu rivatuner ukazuje u hry taky 100% (otazka jestli vsech nebo jednoho), ale tim padem se v tech mistech topi jeste vic, poslu fotku case, jak to tam vypada treba zitra \:
    Naposledy upraveno uživatelem Lo: 13-10-2007 v 01:22

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Zkusil bych na to provizorně hodit aktiv jestli se sníží teplota, problém může být i jinde. Samozřejmostí u pasivního chlazení je dobře větraná skříň (měl sem taky skříň naprd, pak přišly dva 80mm větráky a na hluk sem si rychle zvyknul když jsou teploty někde jinde ještě case prořežu a větráky víc zpomalím ať je ticho).

Lo Lo je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Coz o to, to ja mam skrin jak krava a kousek od chladice grafiky vetrak ...

Registrace
    Jun 2007

Na rychly otestovani ji zkus podtaktovat treba na 400MHz, kazdopadne to chlazeni vyres urcite.....

Mam podobny chladic jako ty na svy 76gt, dal sem pod ni 120 fan na 600rpm (v zatezi prida na 1200rpm) a jeste jsem ji nedostal pres 60°C burn. Navic horni zebra pasivu karty mi ofukuje chladic CPU.... tichy a ucinny

Lo Lo je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

No jo, ale jak regulovat fan podle teploty grafiky softwarove (chci podle jadra), vetraky s termoregulaci nesnasim? Navic tim prijdu o jeden pcie 1x slot!

Podtaktovat hodlam, ale otazk aje, jestli to i po podtaktovani nepoleze donekonce a ono i tak to neni rychly, trva to alespon ctvrt hodiny nez se teplota vyspha na 110, ale snize po podtaktovani bych videt mel urcite ....

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

imho ale toto tvrzení nevysvětluje můj případ. Mám ten samej problém , accelro S1 +120Fan na 65% a X1950GT 256Mb.... teplota nemůžu mít moc stupňů,ikdyby senzory byli špatný ,tak na ten pasiv můžu šahat jak chci a je studenej!! ( nejsem amatér )

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Lo: ze prijdes o jeden slot? pouzivas ho? mas bednu tak narvanou kartami ze je pro tebe ta ztrata kriticka? jestli ne tak na to proste kasli a dej tam vetrak...

kvuli ucinemu a tichemu chlazeni by se klidne ty grafiky mohli delat tri-ctyrslotovy, protoze v 90% beden by to nicemu nezavazelo a bylo jenomk prospechu... 100x lepsi nez pidikousicek plisku s uřvanym vetrackem a prazdna bedna

Lo Lo je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Ne, ted mi to navadi, to je pravda, ale pisu to proto, ze uz ted vim, ze mi to brzo vadit bude! Chci, aby bylo PC uz konecne kompletni ... no stejne to ale zkusim

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    imho ale toto tvrzení nevysvětluje můj případ. Mám ten samej problém , accelro S1 +120Fan na 65% a X1950GT 256Mb.... teplota nemůžu mít moc stupňů,ikdyby senzory byli špatný ,tak na ten pasiv můžu šahat jak chci a je studenej!! ( nejsem amatér )
    Ze je pasiv studenej neznamena, ze se CPU nemuze mit treba 130!

Ja ted jdu prave zkusit u sebe jestli je z CPU vubec odvadeno teplo spravne.
    Naposledy upraveno uživatelem Lo: 13-10-2007 v 09:59

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Pasivní chlazení samo o sobě neuchladí nic, pokud nemáš způsob, jakým bys odvýděl odpadní teplo.

Jinak ano, GPU může mít 130°C a pasiv na něm být vlažný, ale tohle znamená jediné - špatně uchycený chladič.

Registrace
    Aug 2007

smeli, Lo : proto říkám že nejsem amatér, mám dobrej průvan v case, šahal sem ráno i na přímo pasiv core ... a nic ... vlažný .... na senzorech nemám víc jak 50-60°C.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Lo Zobrazit příspěvek
    Ne, ted mi to navadi, to je pravda, ale pisu to proto, ze uz ted vim, ze mi to brzo vadit bude! Chci, aby bylo PC uz konecne kompletni ... no stejne to ale zkusim
    No imho ten PCI slot budes muset obetovat, kdyz uz sis koupil pasivni VGA, musis ji chladit.... a nejucinejsi je to tak, jak sem ti psal: pod kartu dej 120 fan, pichni ho do konektoru na desce a ani ho regulovat nemusis.... dej mu treba 900rpm, bude to tichy a chladit to bude....

Registrace
    Aug 2007

přesně tak to mám Accelero S1 a 120 fan na 65%

Lo Lo je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    No imho ten PCI slot budes muset obetovat, kdyz uz sis koupil pasivni VGA, musis ji chladit.... a nejucinejsi je to tak, jak sem ti psal: pod kartu dej 120 fan, pichni ho do konektoru na desce a ani ho regulovat nemusis.... dej mu treba 900rpm, bude to tichy a chladit to bude....
    Ten vetrak bych musel dat NAD kartu, kde uz je vyfukovaci vetrak, cpu vetrak z droj vetrak a obetovat tak PCIe a ne PCI slot ...
    Naposledy upraveno uživatelem Lo: 14-10-2007 v 13:19

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zásek PC při hře
    Od Georginek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-11-2010, 12:47
  2. zásek HDD (2TB) na 50%
    Od sLim01 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 04-06-2010, 13:12
  3. Zásek u Prime95
    Od durib v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 31-03-2010, 21:44
  4. PC na HRY - Final Comments
    Od barker v sekci PC - archiv
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-10-2007, 16:52
  5. Need For Speed: Carbon
    Od Konnor v sekci Počítačové hry