Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Sekce Download

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Po zaslani prispevku do sekce Download uz nema user sanci ho jakkoliv editovat, bylo by mozny tohle doplnit? Nemyslim editovat treba za 3 dny, ale aspon par hodin (nebo do schvaleni modem) by to nebylo spatny.... Kazdemu se muze stat preklep nebo najde informaci, kterou by jeste rad k downloadu pripojil. Jedina sance je pridat komentar, ale prijde mi zvlastni komentovat vlastni prispevek.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Po zaslani prispevku do sekce Download uz nema user sanci ho jakkoliv editovat, bylo by mozny tohle doplnit? Nemyslim editovat treba za 3 dny, ale aspon par hodin (nebo do schvaleni modem) by to nebylo spatny.... Kazdemu se muze stat preklep nebo najde informaci, kterou by jeste rad k downloadu pripojil. Jedina sance je pridat komentar, ale prijde mi zvlastni komentovat vlastni prispevek.
    Napiš PM bobocovi a on to zedituje Stejně nemá co jiného dělat...

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Napiš PM bobocovi a on to zedituje Stejně nemá co jiného dělat...
    Ja vim, on stejne urcite edituje vsechny downloady, ale pripada mi snazsi to tam dopsat nebo opravit sam, nez nekoho (boboca) otravovat....

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

plný souhlas s huskym14

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Taky souhlasím . Správce není od toho ,aby kontroloval každej příspěvek a pokud je už tady na forum jednou edit napsanej,tak by neměl být problém jej upravit a hodit i na download ne ?

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    Taky souhlasím . Správce není od toho ,aby kontroloval každej příspěvek a pokud je už tady na forum jednou edit napsanej,tak by neměl být problém jej upravit a hodit i na download ne ?

Prostě tak to je, v opačném případě by mohlo docháet k různým neduhům...

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    Správce není od toho, aby kontroloval každej příspěvek
    Právě že od toho zde "správce" sekce donwload je. Nelze zařazovat downloady bez kontroly.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Právě že od toho zde "správce" sekce donwload je. Nelze zařazovat downloady bez kontroly.
    Tohle samozrejme chapu, downloady musi mit nejakou kulturu a to bez moda nejde, ale puvodni dotaz/navrh byl trosku jinej:
    pridat funkci EDIT k downloadu, ktery jsem prave pridal a jeste nebyl modem (bobocem) zkontrolovan, upraven a pridan ke stazeni, viz. prvni post.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Včera a dnes jsem zkoušel přidat nový download, ale neúspěšně, uploadoval jsem přímo daný soubor, protože měl 17 MB. Teprve když sem dal odkaz na soubor na webu, tak to šlo. Přitom by mělo jít uploadovat soubory přímo z počítače až do velikosti 20 MB. Jak to tedy funguje?
    A ještě jeden dotaz, konkrétně k CoreTemp, už před týdnem jsem posílal download s novou verzí, ale stále někde visí v queue. Přitom před 4 dny přibyl download ale se starší verzí CoreTemp (?). Dík za odpověd.

Registrace
    Jun 2007

S uploadem primo souboru nevim, vzdycky pridavam odkaz ke stazeni.

Co se novych downloadu tyce, to je imho ciste v rezii boboca, tak mu zkus napsat SZ.

Podobná témata

1. Nelze stahovat ze sekce Download
    Od EditorPO v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 18-08-2009, 21:39
  2. Download akcelerátory
    Od Liqid v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-10-2008, 22:54