Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: wifi desktop

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Dobrý den,

řeším problém s domácí wifinou. Jelikož jsem v nájmu a router je ode mě přes patro + místnost do kříže, nemůžu natáhnout kabel. Mám desktop a klasickou integrovanou síťovou kartu jen na kabel a doteď jsem wifi řešil tímto: https://www.czc.cz/tp-link-tl-wn821n_2/70348/produkt
    bohužel od minulého nájmu se mi stává že je připojení absolutně nestabilní někdy ho musím resetovat skoro každé dvě minuty a nevím proč, přitom sílou signálu to není na mobilu jsem uplně v pohodě připojený celou dobu, něco tam kazí stabilitu a hledám řešení.
    mám tuto základní desku: MSI Z77A-G45 a uvažuju že si bud koupím nějakou síťovku s wifi, nebo (a to nevím jestli je to možné) koupím wifi router a budu ho používat přes kabel jako přijímač? lze to? popř už nevím jak to jinak vyřešit každopádně ten dongle je absolutně nestabilní (i přes to že jsem odinstaloval a nainstaloval ovladač).

Předem děkuji za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Ano, router s funkci klient lze pouzivat jako 'externi wifi kartu'.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

Je nekolik moznosti. Domluvit se se sousedem na vhodnejsim umisteni routeru, u nej lze pripadne vybudovat odrazove plochy, dale koupit nejakou silnejsu pcie ci pci wifi kartu a dale k ni jeste, v pripade nouze, mozno pouzit externi antenku na kabel a zde opet najit dobrou polohu (to se da udelat i u nekterych routeru). Popr. kombinace vsech moznosti. Take lze hledat reseni, jak prece jen nejak kabel natahnout (treba venkem po zdi, navrtat jeden ruzek do podlahy/stropu apod ...)
    Naposledy upraveno uživatelem Ventero: 07-03-2019 v 11:36

Podobná témata

1. Wifi rychlost nahodne klesa - desktop s wifi adapterem
    Od Gohan v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-04-2015, 22:45
  2. Windows 7: Desktop win7
    Od andrejus v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-03-2013, 18:23
  3. Reakcí: 4