Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 93

Téma: Eizo S2031W

Nováček Avatar uživatele Marzo
    Registrace
    May 2006

Tiez rozmyslam medzi tymto Eizom a NEC 20WGX2 Pro, asi mi nikdo jednoznacne neporadi, ze?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Na co to chceš? Jaká práce/zábava a kolik času denně?

Nováček Avatar uživatele Marzo
    Registrace
    May 2006

70% casu text + praca s fotkami (nie profi) a 30% videa a hry, 5 hodin denne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

To bych možná radši vzala ten ergonomičtější, tj. Eizo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Nevíte prosím někdo, jestli se dá na S2031W vypnout Overdrive? Nemůžu to najít nikde v menu ani vygooglit... nebo je to tam zadrátovaný napevno?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Zkoušel jsem hledat zda-li lze vypnout Overdrive u tohoto monitoru i ujiného Eiza ale nikde nic, ale je to technologie pro urychlení odezvy.
    Docela dost uvažuji nad koupí Eiza S2031W, chtěl jsem se zeptat na zkušenosti ohledně hraní her a sledování filmů.Jinak velké díky za první dojmy a obrázky, recenzi jsem našel pouze Polskou

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Dej odkaz na tu recenzi, já si to přelousknu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

http://www.macworld.pl/news/119542_10.html , je tam srovnáváno toto eizo s NEC 20WGX2 Pro a Samsung SyncMaster 215TW

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Jinak jsem uvažoval i nad HP LP2465, ale po přečtení všech možných diskuzí od různých uživatelů jsem zjistil že má dost výrazný Input lag,(někteří si stěžovali dokonce na stopu po kurzoru a "dojíždění" ) což je pro hraní her to nejhorší.Jaké zkušenosti máš s hrami nebo filmy díky za odpověď.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Hry nehraju, takže i kdybych to vyzkoušela, asi bych nedokázala posoudit, jestli je to ok nebo ne Filmy jsem zkoušela a žádné duchy ani rozmazané hrany jsem neviděla (nezkoušela jsem teda zatím nějaký film, kde by byly hodně rychlé scény), ale dělá mi to takové čáry uprostřed obrazu - každou chvíli to vypadá, jako by v dolní půlce už byla další frame, ale v horní je ještě ta předchozí, takže uprostřed je předěl. Jenže za to asi nemůže monitor, nebo jo? Mám notebook s integrovanou grafikou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

No s něčím podobným jsem se nesetkal, každopádně by stálo za to vyzkoušet monitor na jiném pc (stolním), myslím že grafika v tvém notebooku dostává pořádně za uši rozlišení 1680X1050 je pro ni určitě velká práce, prvně bych třeba zkusil zmenšit rozlišení, ale to záleží kdy ti to tu čáru dělá, jestli při filmech nebo i při jiné činnosti, možná by to mohlo pomoci zjistit důvod té čáry.Nebylo by lepší se domlouvat přes icq?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Jsem teď mimo domov, budu zkoušet zítra, dám pak vědět, jak to dopadlo...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Ok, ať se zadaří, zkusím se zeptat známých jestli se s něčím podobným někdy nesetkali, ale myslím že to monitorem nebude, nikdo z majitelů S2031W do diskuzí co jsem viděl nenapsal podobnou zkušenost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Ještě by mě zajímalo, jestli jsi někde našel zmínku o tom, že by levá polovina obrazovky byla podsvícená lehce silněji než pravá? Možná mám vlčí mlhu, ale zdá se mi, že ta moje je - ovšem rozdíl je velmi malý a koukám na to tak při 10% jasu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

No přímo stížnost na větší podsvícení na levé straně jsem nenašel, ale pokud se podívám na obrázek podsvícení tvého eiza a eiza němce (z fóra které je uvedeno na první stránce) tak jsou až na ten výrazný světlý pruh nahoře (obr.toho němce) oba téměř identické a tedy oba na levé straně velmi míně světlejší.

Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Eizo S2231w
    Od Carlos0007 v sekci Monitory
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 01-05-2008, 19:31
  2. LCD: 20" wide, NEC 20WGX2 vs EIZO S2031W
    Od Marbh v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 01:03
  3. LCD: Eizo L578