reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tichá bezdrát myš

opinena (62)|28.3.2019 21:34
Zdravím,
sháním větší bezdrátovou myš s co nejtiššími hlavními tlačítky pro běžnou kancelářskou práci i použitelnou pro hry,pokud možno boční tlačítka,vyzkoušel jsem jich už několik ale nejtišší byla Hama Roma,bohužel se po záruce podělala právě v oblasti tlačítek,stejně tak druhý kus co jsem koupil,nemáte někdo nějaký vhodný tip do 2000kč třeba i vertikální ?

děkuji
Donald64 (702)|29.3.2019 07:50
Tlačítka odchází u myšek poměrně běžně a u těch s tichým stiskem to platí dvojnásob. Osobně bych kvůli tomu novou myš nekupoval. Tlačítka lze obvykle snadno vyměnit, stačí mít doma jen pájku. Já jsem si z ebay koupil 10 tlačítek Omron D2FC-F-7N (20M), abych si mohl do jakékoliv myšky dát (v té době) asi nejkvalitnější tlačítka, která se dávají do dražších myší. Tuším, že prodávali i nějaké silent verze, ale nemůžu je teď nějak dohledat. Můžeš zkusit současnou mýšu rozebrat a kouknout se na značku a model spínačů, které v ní jsou. Pak bych se zkusil kouknout, zda se nedají ty stejné koupit třeba někde ze zahraničního obchodu a pokud ano, máš za pár korun vystaráno. Jediný problém můžou být jezdce, protože ti imbecilové pod ně obvykle dávají šroubky a jejich odlepením bývají nepoužitelné.