Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Tichá bezdrát myš

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Zdravím,
    sháním větší bezdrátovou myš s co nejtiššími hlavními tlačítky pro běžnou kancelářskou práci i použitelnou pro hry,pokud možno boční tlačítka,vyzkoušel jsem jich už několik ale nejtišší byla Hama Roma,bohužel se po záruce podělala právě v oblasti tlačítek,stejně tak druhý kus co jsem koupil,nemáte někdo nějaký vhodný tip do 2000kč třeba i vertikální ?

děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Donald64
    Registrace
    Sep 2012

Tlačítka odchází u myšek poměrně běžně a u těch s tichým stiskem to platí dvojnásob. Osobně bych kvůli tomu novou myš nekupoval. Tlačítka lze obvykle snadno vyměnit, stačí mít doma jen pájku. Já jsem si z ebay koupil 10 tlačítek Omron D2FC-F-7N (20M), abych si mohl do jakékoliv myšky dát (v té době) asi nejkvalitnější tlačítka, která se dávají do dražších myší. Tuším, že prodávali i nějaké silent verze, ale nemůžu je teď nějak dohledat. Můžeš zkusit současnou mýšu rozebrat a kouknout se na značku a model spínačů, které v ní jsou. Pak bych se zkusil kouknout, zda se nedají ty stejné koupit třeba někde ze zahraničního obchodu a pokud ano, máš za pár korun vystaráno. Jediný problém můžou být jezdce, protože ti imbecilové pod ně obvykle dávají šroubky a jejich odlepením bývají nepoužitelné.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. z PC do AP a bezdrát?
    Od kowaltsky v sekci Sítě
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 05-02-2012, 22:26
  2. Myši: Odolná, tichá a herní myš
    Od Resurrection v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 22-12-2010, 15:34
  3. Myši: bezdrat do 1 000
    Od sapin II v sekci Periferie