reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Diablo III - obecná diskuze

P@pi (1519)|30.6.2008 07:56
Tak co si myslíte o novém Diablu?

Já osobně se těším na starou školu akčních RPG, tak uvidíme. Třeba Blizzard překvapí a trojka bude dosahovat kvalit dvojky (= kvalit rozuměj slušný příběh, příjemná grafika, nekončící hordy, systém předmětů a slušná kooperačka).

A nakonec "Za upadaná tlačítka na myších!", protože todle je benchmark na myši :-).
ICE_D (2754)|30.6.2008 08:05
Tesim se jak malej kluk, Diablo II jsem hral nekolik mesicu a miloval jsem ho :D
meeee (1110)|30.6.2008 08:06
Ještě tedy ten jeden questík a jdu spát...:D
pas!k (3765)|30.6.2008 08:16
Sleduju to od patku :) Samozrejme hned jak bude moznost predobjednavam ..
noegoncz (319)|30.6.2008 08:25
[QUOTE=pas!k;137113]Sleduju to od patku :) Samozrejme hned jak bude moznost predobjednavam ..[/QUOTE]

jo,já to vidím dosti podobně.

Osobně mne Blizzard docela překvapil s várkou, kterou hned nadělil (video s hraní, trailer,spuštěná homepage...).
Podle teho, co je zatím známo a viděno z videa, to vypadá parádně. Perfektní soundtrack,stejně jako v předchozích dílech, atmosféra ! .
Už teď se teším, až se zas zahrabu doma se zásobami pití,jídla,..., a pořádně si to užiju. Jo a kdy, že to vyjde ? zítra ? :D
pas!k (3765)|30.6.2008 08:50
Chystame reunion stare grupy z battlenetu se kteoru sem hraval :) Mozna udelame i nejakej fans web .. Kazdopadne datum vydani bude velky otaznik .. udajne na tom pracuji jiz 4 roky ... hudba ke hre se natacela na slovensku :) .. Me spis prijde zajimave ze s eto darilo tak tutlat ,,.muj odhad vydani je konec roku 2009 :)
noegoncz (319)|30.6.2008 08:57
[QUOTE=pas!k;137117]Chystame reunion stare grupy z battlenetu se kteoru sem hraval :) Mozna udelame i nejakej fans web .. Kazdopadne datum vydani bude velky otaznik .. udajne na tom pracuji jiz 4 roky ... hudba ke hre se natacela na slovensku :) .. Me spis prijde zajimave ze s eto darilo tak tutlat ,,.muj odhad vydani je konec roku 2009 :)[/QUOTE]

Jo, s tím ,,ututlanim,, más fakt pravdu.Až překvapující, hlavně poslední dobou,kdy se takovéto info obvykle vyplaví dřív, než v offic.zprávách.Nj, Blizzard to má očividně opět podchycené.
btw s tím vydáním bych si fakt přál ještě rok 2K8 :runaway
Smeli (2302)|30.6.2008 10:16
Já bych to tak tipoval do konce roku (údajně mají funkční demo) i vzhledem k tomu, že teď spolupracují s ATi a koketují s Havokem... takže, tipuju, že to vydají ještě letos nebo s řadou R800 ;)
Dwarlin (93)|30.6.2008 10:52
Juuj, Diablo... Jedna s najlepsich hier ake kedy vysli...podla mojho nazoru, prave touto hrou Blizzard posadil ladku dost vysoko a v ramci svojej doslova genialnej strategie musi prekonat sam seba...prakticky vsetko co vyzlo od tvorcov hier pracujucich pre Bilzzard bolo na velmi vysokej urovni...
Podla toho co som videl, neviem sa dockat kedy si ho kupim, zavram sa v izbe, zamknem sa, zatiahnem zaluzie a stravim tam istu dobu...
Maximus12 (763)|30.6.2008 11:49
Těšm se, klepu se na to - Diabla sem se něco nahrál jak klasické jedničky tak pak dvojky a datáče .. už aby to bylo venku.. :cool:
mech13 (5526)|30.6.2008 12:12
mam konecne novou mysku tak jsu pripravene:D vcera jsem dostal MS IE 3.0 tak at uz to je tady

ja chci parit!!!
Daivory (5)|30.6.2008 12:41
diablo2 (vlastne i 1) byly a stale jsou pro mne nejlepsi gamesky vsech dob...dohral jsem je nespocetnekrat za kazdou postavu a jeste dnes v dobe kdy uz je DII "stare" se sejdem na hamachi v hojnem poctu a jedem celou noc..jen doufam ze se na tu trojku nebude cekat tak dlouho jak se cekalo na dvojku.pamatuju si ty probdele noci kdyz jsem na nej cekal:).troufnu si rict ze jsem znalec diabla...doufam ze se tak budu citit i po tom co vyjde trojka:)kdyby mel nahodou nekdo zajem si zahrat po hamachi tak se ozvete;)
pas!k (3765)|30.6.2008 12:54
Kdyz se divam kolik lidi to tu bude hrat .. neudelame na battle netu shw partu? ;) Predpokladam ze si vsichni poridite original!
noegoncz (319)|30.6.2008 13:01
[QUOTE=mech13;137161]mam konecne novou mysku tak jsu pripravene:D vcera jsem dostal MS IE 3.0 tak at uz to je tady

ja chci parit!!![/QUOTE]

dobrej výběr !!!!!!!!!!!

edit: btw jsem si právě vzpomněl, že právě na diablu jsem odrovnal svoji první IE 3.0 :) tj levé tlačitko :D

[QUOTE=pas!k;137185]Kdyz se divam kolik lidi to tu bude hrat .. neudelame na battle netu shw partu? ;) Predpokladam ze si vsichni poridite original![/QUOTE]

jo, to nezní špatně :) ale zatím je docela brzo :)
b337 (141)|30.6.2008 14:04
Blizzard aspon co se tyce her na PC malo kdy zklame, vlastne si ani nevzpominam kdy by se to stalo... takze myslim ze si vsichni fandove D3 muzou koupit hru s klidnym svedomim uz v predprodeji :p doufam ze to vyjde uz na Vanoce :D
Martin_kukis (53)|30.6.2008 14:13
Hihi pamatuji na jedničku kdy jsem jí musel projít během týdne než se brácha vrátil z pobytu :o))) neměl jsem povoleno instalovat :o))) to bylo pěkně do 3 a pak pěkně v 8 snídaně a opět kosit ty tuny příšerek ...
Magnatt (145)|30.6.2008 15:18
Bezesporu jsem nadšen, grafika se mi líbí a jestli to bude mít vše jako dvojka, tedy ani nvm jak mě to bude bavit, tak zase nevstanu od kompu.
adolfik (236)|30.6.2008 15:59
Diablo I byla sice lineární, ale dokázala udržet do konce, zato II mi přijde nudná. Sem holt na ukecanější RPG, ale III určitě zkusím...
Killermannvs (77)|30.6.2008 16:52
Diablo II jsem se naparil celkem dost. Proto se na trojku tesim a jsem zvedav jak dopadne.

Jedine co mi zatim prislo trochu slabsi jsou detaily postav. Kdyz to porovnam s Titan Questem, tak nic prevratneho. A ten vysel jiz cca pred 2-ma lety. Proto doufam, ze na tom vice zapracujou. Prostredi vypada jiz lepe...

Na vsech moznych videich, ktere jsou na internetu to neni moc videt, ale zkuste si stahnout 800MB verzi z gameplay videa a ty detaily jdou znat...
noegoncz (319)|30.6.2008 21:42
xmarek (1676)|30.6.2008 22:08
Diablo II byla asi jediná hra která mě na delší dobu zaměstnala. :D Jsem zvědav na trojku. Moje žena to na rozdíl ode mne několikrát dohrála vč. pokračování. Taky jsem zvědav jak to bude hardwarově náročné. II se dala v pohodě provozovat i na slabších strojích.
Karel Polívka (1485)|30.6.2008 22:18
[QUOTE=pas!k;137185]Kdyz se divam kolik lidi to tu bude hrat .. neudelame na battle netu shw partu? ;) Predpokladam ze si vsichni poridite original![/QUOTE]
Jsem pro, počítej se mnou (ať se děje co se děje :-)). Pokud by se dala SHW parta dohromady, budu otevřen nápadům, jak ji zde zpropagovat, protože něco jako Diablo III si rozhodně zaslouží pozornost :thumb.
Sikil79 (429)|30.6.2008 23:00
Dneska jsem si stáhnul to herní video a jako příznivec Diabla musím říct, že to vypadá dost luxusně. No uvidíme ve finále.
pozn. Prosím ty, kteří Diablo a Diablo II v životě nehráli, ať necitujou můj názor negativně. Díky.:)
ICE_D (2754)|30.6.2008 23:25
[QUOTE=adolfik;137250]Diablo I byla sice lineární, ale dokázala udržet do konce, zato II mi přijde nudná. Sem holt na ukecanější RPG, ale III určitě zkusím...[/QUOTE]

No ja jsem pravej opak, protoze v jednicce jsem nikam nedosel, neabvila me, kdezto dvojku jsem dohral nekolikrat a s kouzelnici dokonce na Hell a to vcetne datadisku ;)
Vezir (120)|30.6.2008 23:49
Co na to říkám? Néééé, už jsem si myslel že koneně dostuduju vejku a teď mi kouží nad hlavou velký otazník! Těším se jak malej Jarda :), jenom aby mi to na tý mojí vykopávce vůbec šlo spustit.
noegoncz (319)|4.7.2008 07:40
a jeden fake pro pobavení :)

http://games.tiscali.cz/images/news/d3demof.jpg

:)
P@pi (1519)|4.7.2008 08:24
No mně to graficky zase tak nebere a nejsem sám. Není to Diablo, ale nějaké omalovánky. Diablo prostě misí být temné a ne to co zatím předvedli. To co zatím ukázali je jen obyčejná akční plošinovka spojená s RPG.

Ostatně, jak to vidí fanoušci (a já jsem s nimi za jedno) - spodní je jak by to mělo vypadat, horní je screenshot:







noegoncz (319)|4.7.2008 08:34
[QUOTE=P@pi;138766]No mně to graficky zase tak nebere a nejsem sám. Není to Diablo, ale nějaké omalovánky. Diablo prostě misí být temné a ne to co zatím předvedli. To co zatím ukázali je jen obyčejná akční plošinovka spojená s RPG.

[/QUOTE]

jj. Na todle jsem taky někde narazil. Je to bohužel pravda. Víc to vypadá jak něaký Warcraft , než Diablo.
Ale tak uvidíme, jaký bude výsledek.Do té doby se může hodně změnit .
Smeli (2302)|4.7.2008 09:15
Když porovnám ty poslední dva tak ti řeknu, že z toho jak by to mělo vypadat bys během hodiny skákal pro kapky na sklidnění očí ;)
P@pi (1519)|4.7.2008 10:11
Tak samozejme, ty screeny jsou vyhnané zvysovanim kontrastu, ale koukni na nektere lokace z Diabla 2 a pak mrkni na todle, vypada to spis jak Lineage nebo War nez pokracovani diabla 2.

Jinak ja neverim, ze muze gotickou atmosferu muze nahradit pribeh. Snad se pletu.
Smeli (2302)|4.7.2008 10:27
[QUOTE=P@pi;138801]Tak samozejme, ty screeny jsou vyhnané zvysovanim kontrastu, ale koukni na nektere lokace z Diabla 2 a pak mrkni na todle, vypada to spis jak Lineage nebo War nez pokracovani diabla 2.

Jinak ja neverim, ze muze gotickou atmosferu muze nahradit pribeh. Snad se pletu.[/QUOTE]

Pozor, já nikdy nehrál Diablo, dvojku sem si jen půjčil, naistaloval, spustil, zhrozil sem se když sem nevěděl co dělat, odinstaloval a tím to pro mě skončilo. Proto příjmu cokoli mi naservírují ;)
pas!k (3765)|4.7.2008 14:13
[quote=Smeli;138812]Pozor, já nikdy nehrál Diablo, dvojku sem si jen půjčil, naistaloval, spustil, zhrozil sem se když sem nevěděl co dělat, odinstaloval a tím to pro mě skončilo. Proto příjmu cokoli mi naservírují ;)[/quote]

:) A co ti na d2 nebylo jasne ? ;)
Smeli (2302)|4.7.2008 14:30
[QUOTE=pas!k;138871]:) A co ti na d2 nebylo jasne ? ;)[/QUOTE]

Nebyl sem zralý na RPG :D... po té, co sem ji zapl a byl sem během chvilky zabit po asi 10ti minutové instalaci sem se naštval a sekl s tím :D
pas!k (3765)|4.7.2008 14:50
Tak to bud rad ze ses neprokousal az do patche 1.10 :] Diablo 2 byla super kdyz hrala parta lidi nebylo to moc na solo .. navic 1.10 patch byl celkem prelom v rozdavani bodu do vetve dovednosti .. brutalni dmg pokud jel clovek jen jednu vetev .. bohuzel pokud si na hellu potkal prisery s resistancema mohls udelat jen dve veci bud utyct nebo chcipnout .. :) V parte to bylo jiny
b337 (141)|4.7.2008 19:34
rezistence proti brutalni sile neexistuje :p
Milan Šurkala (160)|4.7.2008 20:13
První screenshoty mě sice příliš nepřesvědčily (na to 3D si budu muset zvyknout), ale rozhodně se brutálně těším. Tak mě napadá, že bych konečně mohl projet dvojku i za sorceresku a paladina, tyto dvě postavy mi pořád nějak unikají. Ale to bych KP nemohl udělat, kdo by psal recenze? :-)
CommanderZ (512)|4.7.2008 22:01
Doufam ze tam bude moct aktivovat alespon castecne automaticke sekani jako to bylo v Dungeon Siege 2 (bozi hra), neustale klikat me nebavi.
ICE_D (2754)|5.7.2008 10:45
Prave jsem zhledl vsechny trailery vcetne 600MB gameplaye a musis rict, ze to je BOMBA! Sbiram celist ze zeme. Tohle bude hra stoleti. Neskutecne se tesim a uz ted odpocitavam dny, nez Diablo 3 vyjde. Skoda, ze nikdo nevi, kdy to bude :D

Ta grafika je uzasna, ty pohyby, kouzla, nadherny prostredi, lokace atd atd atd. 20 minut trailer a muzu basnit hodinu. A to nemluvim o dalsich postavach, ktery budou, hlavne moje oblibena kouzelnice, mnam :)

Prvni dojmy 20 bodu z 10 moznych :D
Ricken (16)|6.7.2008 22:01
Co se toho stylu omalovánek týče, sami Blizzardi včetně Sama Didiera (hlavní výtvarník) v jednom rozhovoru řekli že si na tento styl potrpí, že tím se snaží být charakterističtí. No.... u většin textur v WoW to fakt přepískly s tím jejich stylem :D ale pořád je to firma která nevydala ani jeden propadák. Vlastně oni vydali jen samé Bestsellery... :)
pas!k (3765)|6.7.2008 22:02
U me byl prvnim propadakem prave WOW :)
Jinak na blizzard nedam dopustit ..
AlAhmed (47)|10.7.2008 10:17
Predchozí Diabla sem nehrál, ani mňa to neláká, z izometrického pohledu sa mně špatně hraje, néni nad FPS (nebo 3rd) pohled ;)
noegoncz (319)|15.7.2008 07:59
jen něco pro nedočkavce a zejména pamětníky co rádi zavzpomínají :)

Tristam :)

http://diablo2lod.diablo3.cz/files/soundtracky/tristram.mp3

Dnes mi to hraje celé ráno místo E2 :D
Jerome82 (201)|19.7.2008 23:10
No,tak to je síla,už aby byla plná hra!
Gulde (92)|28.7.2008 02:22
Já osobně se na Diablo 3 opravdu velmi těším(né nadarmo jsem redaktorem na diablo3.cz :-) ), už jen kvůli tomu, že Diablo 2 jest má beznadějně nejoblíbenější hra a užil jsem si u ní spoustu zábavy a mám na to dobré vzpomínky.
Jsem si téměř jist, že Diablo 3 bude úspěšné, a to i přesto, že na trojce nepracuje prakticky nikdo, kdo se podílel na tvorbě dílu předchozího, a jsou to hned dva důvody:
1.) Diablo má v základě primitivní myšlenku - zabít co nejvíce potvor, a získat co nejlepší vybavení, teď mi řekněte, co se vlastně na tomhle dá zkazit? :-)
2.) Pracuje na tom Blizzard, a Blizzard NIKDY nevydal jedinou špatnou hru.

[QUOTE=CommanderZ;139029]Doufam ze tam bude moct aktivovat alespon castecne automaticke sekani jako to bylo v Dungeon Siege 2 (bozi hra), neustale klikat me nebavi.[/QUOTE]
Hlavně to ne, to by byla neuvěřitelná nuda.
Konnor (278)|28.7.2008 08:07
MOG to zase bude propařenejch hodin, rozbitejch myší a pozdních příchodů do práce,...

věřím, že to blizzard zvládne a předhodí nám velice solidní hru (jako dycky;) s parádníma filmečkama :)
koubis (101)|28.7.2008 15:41
No jo, Diablo :-)
Jak nostalgicky to zní. Vždycky si vzpomenu na své rané dětství, když jsem s bráchou chodil do kroužku programování v Pascalu. Byla to 2. třída myslím, (1996/1997) a tou dobou bylo Diablo novinka. Měli jsme učebnu, kde bylo asi 10 počítačů v síti, takže na Diablo jak stvořený.
Ty hodiny probíhaly tak, že přišel učitel, dal nám opsat pár řádků zdrojáku (myslim, že jsme dělali baráček a nad ním Sluníčko s hvězdami) a po dvaceti minutách jsme zbytek 1,5 hodinovky pařili tuhle kouzelnou hru. Diablo, i když už ho dlouho nehraju, je pro mě hra na prvním místě.
A těch myší, co to odneslo! :D
Jdu instalovat :-) :-) :-)
Smeli (2302)|12.10.2008 16:02
Byla představena čarodějka: http://www.blizzard.com/diablo3/media/movies/wizard.xml a tuším v listopadu by na nějaké výstavě mělo být již hratelné demo :thumb
CommanderZ (512)|12.10.2008 16:57
To bude poradna fritolka :)
ICE_D (2754)|12.10.2008 19:17
Carodejka je moje NEJoblibenejsi postava. A to video je fakt narez, diky moc za nej!!!
Ja to asi nevydrzim, prosim Boze at to vyjde co nejdriv :D